Budou brzy na trhu i POCO hodinky, sluchátka nebo tablety?

POCO sluchátka chytré hodinky tablety rozhovor

Značka POCO, která si oficiálně žije vlastním životem, ale stále velkou měrou spadá pod společnost Xiaomi, je v posledních dvou až třech letech velmi aktivní. A také populární. Daří se jí produkovat slušné mobily s přijatelnou cenou a trochu svěžejším stylem jde v dřívějších šlépějích své mateřské firmy. Leckoho pak napadne otázka, jestli náhodou POCO nemá za lubem i jiné produkty než jen telefony. Například sluchátka, chytré hodinky, tablety nebo dokonce zubní kartáčky či vysavače. Stejně jako spousta nejen čínských konkurentů.

Přesně na tuto otázku odpověděli představitelé POCO v rozhovoru s redakcí webu Android Authority. Obecnou odpovědí nejprve bylo, že se firma v příštím roce skutečně hodlá pustit do vytváření vlastního ekosystému produktů. Chce být ale opatrná, myslet na svou stávající filosofii a nejdřív “hrát na jistotu”.

V první fázi tedy můžeme nejspíš očekávat právě sluchátka a hodinky, případně nějaké powerbanky. Ke sluchátkům jménem POCO Pop Buds už dokonce existuje od května i záznam. Řeč byla i o tabletech, ale do těch se údajně nehodlá POCO v současné situaci pouštět. V posledních měsících o ně byl kvůli pandemii velký zájem, ale vedení společnosti považuje trh za přeplněný.

Jaké další POCO produkty by vás lákaly?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)