Uniklá evropská cena za Realme GT vás dostane. Půjde o zabijáka vlajkových lodí?

realme gt

O tom, že Realme GT míří do Evropy jsme vás informovali před několika dny. Velký otazník však visel nad cenou, která byla v Číně stanovena proklatě nízko a tak se čekalo, že v Evropě bude telefon o něco dražší. Jenže nyní uniká evropská cena za Realme GT, která všechny (včetně nás) zaskočila.

Uniklá evropská cena za Realme GT

Telefon, který se může pochlubit aktuálně nejvýkonnějším čipsetem pro Android telefony – Snapdragonem 888 v kombinaci s 8 či 12 GB LPDDR5 RAM a UFS 3.1 úložištěm, velkým 6,43″ AMOLED panelem se 120 Hz obnovovací frekvencí nebo 65 W nabíjením totiž vyjde v základní variantě na 400 EUR. To je asi 10 200 korun. Vyšší verze s 12 GB RAM a větším úložištěm vyjde pak o 50 EUR dráž, tedy asi na 11 500 korun.

Leaker spolu s těmito informacemi sdělil, že se finální cena může lišit o cca. 20 EUR, jinak si ale za svým tvrzením stojí. Pokud se tedy tyto spekulace naplní, půjde jednoznačně o ten nejlevnější telefon s vlajkovým čipsetem nejen na českém trhu. Pokud se realme podaří dobře zacílit na marketing, můžou se ostatní výrobci telefonů pořádně zapotit.

Bude dle vás Realme GT úspěšné?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)