Menu

Unikl nový design aplikace Telefon!

Na účtu Google Nexus sociální sítě Twitter se v noci na dnešek objevil snímek připravované nové verze aplikace Telefon (Android Dialer). Vyniká především laděním do modré barvy a koresponduje s nedávnými úniky nového designu, spojovanými s projektem Hera (viz aktuality Kalendář Google: uniklé obrázky ukazují nový design a funkce, Google prý chystá redesign ikon svých stěžejních aplikací a Prohlédněte si nový design aplikace Google+ pro Android!).

Unikl nový design aplikace Telefon!

Unikl nový design aplikace Telefon!

Rozdíl je patrný zejména ve srovnání se stávající verzí aplikace z Androidu 4.4.2 – kromě výše uvedených odlišností je další novinkou absence ikony telefonu v záhlaví, jinak se ale jedná spíše o kosmetické změny. Patrně se shodneme s mnoha čtenáři, že modrá barva působí osvěžujícím dojmem ve srovnání s fádní šedou, kterou Google v průběhu minulého roku použil ve mnoha svých aplikacích. Zásadní otázkou nyní je, zda se aktualizovaného Telefonu dočkáme již s následujícím updatem na Android 4.4.3, nebo až v příští “velké” verzi.

Redaktor Chris Chavez ze serveru Phandroid vyjadřuje naději, že aplikace Telefon bude uvolněna do Obchodu Play, což by mělo urychlit případné aktualizace a přinést možnost jejího stažení na zařízení, na kterých výrobce tento program alternoval vlastním řešením. Kellex z webu Droid Life ale považuje tento nápad za “poměrně nepravděpodobný”.

Zdroje: Phandroid, Google Nexus, Droid Life, Android Police.

 

Komentáře

j

j

22.4.2014 8:53

pri tom vykricniku v nadpise som si myslel, ze ta zmena bude radikalnejsia :)

knizmi

knizmi

22.4.2014 10:17

j: Tak ono cpát jakoukoliv interpunkci do titulku je poměrně úchylárna. A je jedno, jestli je to vykřičník, nebo oblíbené tři tečky.

Zed23

Zed23 0

z aplikace
22.4.2014 10:30

Tak ten je tak nový, ze bych si ho ani nevšiml!

Megaranator

z aplikace
22.4.2014 19:48

Mám neofiko cm na s 3 mini a už se mi sám aktualizoval na hodně podobnou verzi

Megaranator

z aplikace
22.4.2014 19:50

Jop je stejný

RSS (komentáře k článku)