Toto je prý reálná podoba Samsung Galaxy Note20 Ultra. Líbí se vám?

Note20 Ultra Mystic Bronze

Zdá se, že jsme se po několika únicích, neoficiálních renderech a spekulativních obrázcích konečně dočkali finální podoby mobilu Samsung Galaxy Note20. Abychom byli úplně přesní, tak jeho varianty Ultra. A to dokonce v té (pravděpodobně) nejvíce exotické barvě – bronzové. Za zveřejněním, i když s největší pravděpodobností nechtěným, stojí ruská pobočka Samsungu. Oficiální promo obrázky telefonu nahrála neopatrně na web, odkud je obratem “vytáhl” známý tipér Max Weinbach. Oficiálně by měla tato varianta nést jméno Samsung Galaxy Note20 Ultra Mystic Bronze.

Samsung Galaxy Note20 Ultra Mystic Bronze bok záda

Obrázky ukazují telefon ze strany bočních tlačítek a také zezadu pohledem na “plotnu” s fotoaparáty. Přední pohled se získat nepodařilo, ale na něm by pravděpodobně nebylo nic objevného. Kromě velmi zvláštní Mystic Bronze barvy je patrné, že Samsung Galaxy Note20 Ultra (a nepochybně také standardní verze) skutečně dostane trochu jiný styl zadního rámečku s čočkami. Nový vzhled bude trochu ostřejší, masivnější a drsnější. Alespoň na nás tak působí. Jelikož se jedná o řadu Note, chybět pochopitelně nesmí ani tradiční elektronické pero S Pen. Jeho přítomnost potvrzují i propagační obrázky. Jak se podařilo díky stejnému zdroji zjistit před několika hodinami, stejnou bronzovou barvu budou mít také nové Galaxy Watch 3.

Co říkáte na tuto barevnou variantu?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)