Umělá inteligence z konverzace zjistí, zda o vás má partner zájem

umělá inteligence meixcccccccccxxc

Umělá inteligence v posledních letech zaznamenala velký pokrok ve vývoji. Důkazem toho může být například aplikace FaceApp či různí chatovací boti. Nedávno se však v Obchodu Play a na App Storu objevila aplikace Mei, která dokáže z textové konverzace analyzovat, zda o vás má daná osoba zájem, nebo jen flirtuje.

Aplikace Mei výsledek získává z několika různých analýz. Nejprve dokáže zhodnotit, jak moc je k vám druhá strana otevřená a vstřícná a poté přejde na řadu emoce a svědomitost. Na základě toho vám umělá inteligence ukáže výsledek, jak moc velký zájem o vás druhá strana má. Ten uvidíte v bodech od 0 do 100. K provedení této “diagnostiky” je potřeba, aby konverzace obsahovala alespoň 1 000 slov ale samozřejmě čím jich je více, tím je analýza přesnější. Zde se hodnotí vše od doby čekání na odpověď přes použité smajlíky až po vykřičníky.

umělá inteligence aplikace mei

Aplikaci si můžete stáhnout zdarma, ovšem jednotlivé analýzy jsou zpoplatněné. K provedení jedné analýzy je totiž potřeba 100 kreditů, které lze koupit za 9 dolarů, tedy přibližně 210 korun. Co se týče podpory, zatím je v seznamu podporovaných aplikací pouze WhatsApp ale do budoucna se počítá také s Messengerem a Instagramem.

Co říkáte na současné schopnosti umělé inteligence?

Zdroj: venturebeat.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)