TOPlist

Ultrahuman Ring: Na Kickstarteru boduje nový chytrý prsten

Ultrahuman ring chytrý prsten Kickstarter

Fandíte chytré nositelné elektronice, která je schopná vám prozradit detailní informace o vašem zdraví, intenzitě sportovního výkonu nebo jiných aspektech těla? Pak pravděpodobně víte, že kromě hodinek či náramků už se dá nosit například i chytrý prsten. Mezi nejpopulárnější patří značka Oura Ring (testovali jsme druhou generaci), které ale v několika projektech roste velmi zajímavá konkurence. Dobře našlápnuto má, minimálně na Kickstarteru, například Ultrahuman Ring.

https://www.kickstarter.com/projects/ultrahuman/ultrahuman-ring-decode-your-metabolism?ref=video

Připravovaný chytrý prsten má na známé crowdfundingové webovce vybraných přes 150 tisíc dolarů (cca 3,8 milionu Kč), což je více než trojnásobek původní cílové částky. Co zájemce na tomto produktu láká? Slibuje detailní „dekódování“ metabolismu, sledování spánku, měření tepovky i teploty, evidenci sportovních aktivit a také skóre následného odpočinku. K dispozici má mimo jiné šestiosý pohybový senzor.

Ultrahuman
Ultrahuman

Prsten Ultrahuman Ring, jehož výdrž na jedno nabití činí až 6 dní, se vyrábí ve čtyřech různých variantách. Samozřejmostí je propojení s mobilní aplikací, o což se stará Bluetooth Low Energy (LE). Přispěvatelé mohou tuto wearables vychytávku v rámci projektu pořídit za 189 dolarů, tedy asi 4 800 Kč.

Která varianta tohoto prstenu se vám nejvíc líbí?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)