TOPlist

UleFone má první tablet. Co Tab A7 za tři a půl tisíce umí?

UleFone tablet Tab A7

Čínská společnost UleFone, která je proslavená hlavně produkcí odolných telefonů do drsného prostředí, posílá na trh svůj historicky první tablet. Ten se mezi nadprůměrně odolné řadit nemůže, ale se zajímavým poměrem cena vs. výkon určitě zaujme i tak. Novinka Tab A7 láká na desetipalcový Full HD displej, čistý Android 11, duální LTE konektivitu, duální reproduktory nebo baterii s kapacitou 7680 mAh.

Tablet UleFone Tab A7 pohání osmijádrový procesor ARM Cortex A-55, který se může opřít o podporu 4GB operační paměti. Standardní kapacita úložiště je 64 GB a kartou se dá rozšířit o dalších 128 GB prostoru. Na zádech 7,9milimetrového těla je 13Mpx fotoaparát. Napájení je prováděno přes konektor USB-C. Na AliExpressu, což je zatím jediný oficiální prodejní kanál, je novinka aktuálně v předprodeji za cenu cca 3 500 Kč. V tuto chvíli se nedá objednat do ČR, ale to se pravděpodobně rychle změní. K prvnímu tabletu od UleFone se dá přiobjednat i externí klávesnice.

Co říkáte na výbavu a cenu tohoto tabletu?

Zdroj: UleFone

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)