Ulefone prodává 10 000mAh siláka Power Armor 14 ve verzi Pro

Ulefone Power Armor 14 Pro

Společnost Ulefone začala oficiálně prodávat nový odolných chytrý telefon Power Armor 14 Pro, který navazuje na dříve představený model Power Armor 14 s úctyhodnou 10 000mAh baterií a schopnostmi přežít v drsných podmínkách.

Introducing the Ulefone Power Armor 14 Pro – Faster, Stronger, More Updated

Introducing the Ulefone Power Armor 14 Pro - Faster, Stronger, More Updated

Po stránce hardwarových parametrů nabídne vylepšená verze výkonnější čipset MediaTek Helio G85 a štědřejší kombinaci operační paměti a úložiště ve složení 6 + 128 GB. Jinak ale stále zůstalo vše při starém, včetně průměrného LCD HD+ displeje. Mezi specifikace pak patří třeba i krytí IP68, IP69K a MIL-STD-810G, trojice zadních foťáků s primárním 20Mpx senzorem nebo NFC (včetně podpory Google Pay) a jack konektor.

Ulefone Power Armor 14 Pro se prodává s čistým systémem Android 12, čímž v tuto chvíli o generaci překonává svého staršího sourozence. V oficiálním obchodě na AliExpressu můžete novinku aktuálně pořídit za 11 500 Kč, ale pokud vyloženě nespěcháte, počkejte si na výhodnou cenu, která má přijít mezi 28. březnem a 1. dubnem. Telefon bude o desítky procent levnější.

Co by vám u takového mobilu scházelo?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)