Ulefone Power Armor 14 je nový odolňák s 10000mAh baterií

Ulefone Power Armor 14 10000mAh parametry

Čínská značka Ulefone posílá na trh nový telefon s názvem Power Armor 14. Tak jak jsme u přístrojů z této série zvyklí, jde nejen o odolný kousek, který vydrží všelijaké nešetrné zacházení a podmínky, ale honosí se také nadprůměrnou kapacitou baterie. V tomto případě je to kapacita v podstatě dvojnásobná oproti té, která je běžná u vlajkových mobilů. Řeč je o 10000mAh baterii. Dřívější model Power Armor měl kapacitu ještě větší, ale výrobce podle svých slov nechtěl jít v případě čtrnáctky úplně do extrémů a hodlal zákazníkům nabídnout i jiné přednosti.

Introducing the Ulefone Power Armor 14 – Super-Large Battery Rugged Phone, Your Power Soldier

Introducing the Ulefone Power Armor 14 - Super-Large Battery Rugged Phone, Your Power Soldier

Když ještě zůstaneme u baterie, tak podporovaný nabíjecí výkon je 15 wattů. Mezi další specifikace patří například 6,52″ displej, paměťová kombinace 4/64 GB, čipset MediaTek Helio G35 a fotoaparáty v sestavě 20mpx hlavní, 2mpx makro, hloubkový a 20mpx přední.

Ulefone Power Armor 14 parametry cpecifikace

V mobilu běží Android 11 a na bocích má kromě napájecího tlačítka se senzorem na otisk prstu také tlačítko programovatelné. Finální cena není pro tuto chvíli známá, ale Ulefone na webu láká v dolarech na trojciferné číslo začínající jedničkou. Maximální suma tedy bude cca čtyři a půl tisíce Kč.

Co říkáte na kapacitu baterie a další parametry?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)