TOPlist

10000 mAh, IP69K, 8 GB RAM. Kde ho koupíte pod 4 tisíce?

10000 mAh
  • Extrémně odolné telefony s obrovskou baterií jsou doménou menších výrobců
  • Běžnou výbavou podobných strojů je baterie s kapacitou 10000 mAh a certifikace IP69K
  • Často nechybí pořádná porce operační paměti, telefon s těmito parametry seženete za necelé 4 tisíce

Před několika dny jsme vám ukázali Cubot King Kong 9, který nabízí baterii s kapacitou 10600 mAh, 120Hz displej, 12 GB operační paměti a certifikaci IP69K, to vše za necelých pět tisíc korun. Navíc telefon nemusíte objednávat ze zahraničí, seženete jej snadno přímo v České republice.

Pokud máte zájem o pořádnou odolnost, chcete obří kapacitu baterie a přitom chcete zaplatit ještě méně, máme pro vás ještě jeden tip. Tentokráte to je Ulefone Power Armor 14 Pro, který v současnosti můžete na Alze pořídit hluboko pod hranicí čtyř tisíc korun. Co za své peníze dostanete?

Ulefone

Částečně jsem to naznačil už v úvodu článku, baterie má kapacitu 10000 mAh, certifikace je IP69K. Nechybí čtečka otisků prstů, 8 GB operační paměti nebo interní úložiště s kapacitou 128 GB. Jako procesor je použitý starší Mediatek Helio G85, Ulefone Power Armor 14 Pro ale není telefonem na hry. Naopak může dobře posloužit při výletech v přírodě, kombinace skvělé výdrže a vysoké odolnosti přímo vybízí k tomuto způsobu použití.

Ulefone má ve své nabídce výrazně novější telefony s atraktivnější výbavou, ty ale stojí o něco více. Ulefone Power Armor 14 Pro pochází už z roku 2022, není to žádná novinka. Jeho cena ale nikdy nebyla nižší a pokud počítáte každou stokorunu a jsou pro vás klíčové zmíněné parametry, dal bych telefonu šanci. Telefon není žádný drobek, baterie s touto kapacitou samozřejmě něco váží (hmotnost telefonu je malinko přes 350 gramů), design přístroje přesto hodnotím kladně.

Unboxing the Ulefone Power Armor 14 Pro – Super Large Battery Rugged Smartphone

Unboxing the Ulefone Power Armor 14 Pro - Super Large Battery Rugged Smartphone

Fotoaparát má rozlišení 20 megapixelů a výrobce se chlubí možností nahrávat videa pod vodou. Displej má úhlopříčku 6,52 palce a rozlišení 1600 x 720 pixelů. Zapomenout naopak můžete na skvělou podporu, telefon na trh dorazil s operačním systémem Android 12 a podle všeho s ním svůj boj o zákazníky také zakončí. Vzhledem k velmi nízké ceně je ale jasné, že někde kompromisy přijít musely…

Jak se vám líbí Ulefone Power Armor 14?

Zdroj: Vlastní

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)