TOPlist

Tento tablet má baterii jako šest telefonů! Stát bude 7 tisíc a dostane ultra odolnou konstrukci

Ulefone Armor Pad 3 Pro Tablet
  • Ulefone chystá tablet se šílenou kapacitou baterie
  • S ultra odolnou konstrukcí bude vhodný do terénu
  • Stát bude kolem 7 tisíc a nabídne i HDMI port nebo dvě světla na zádech

Čínský výrobce smartphonů Ulefone se chystá uvést nový odolný tablet, který vyrazí dech svou kapacitou baterie. Exkluzivní informace o připravovaném zařízení přinesl server GSMArena, který píše, že Ulefone Armor Pad 3 Pro dostane 33 280 mAh baterii, díky níž zařízení vydrží skoro 76 dní v pohotovostním režimu.

Při představě, že dnešním standardem na trhu se smartphony je 5 000mAh baterie, má Ulefone Armor Pad 3 Pro kapacitu jako šest telefonů a kus dalšího. Kromě toho potěší i vcelku rychlým 66W výkonem nabíjení nebo podporou drátového reverzního nabíjení. Druhá zmíněná vlastnost je zrovna v případě tohoto zařízení zvlášť výhodná, jelikož nebude problém tablet použít jako powerbanku pro nabití další elektroniky. Pod kapotou tabletu se bude nacházet poměrně slabý čipset MediaTek MT8788 v doprovodu 8GB LPDDR4X paměti a UFS 2.2 úložiště s kapacitou 256 GB.

Ulefone Armor Pad 3 Pro má dále nabídnout ultra odolnou konstrukci s dvěma velkými světly na zádech – ta mají vyzářit až 1 100 lumenů – přizpůsobitelným ovládacím tlačítkem a HDMI portem. Celková hmotnost téhle hračky činí 1,2 kg, samozřejmostí jsou pak certifikace IP68, IP69K a MIL-STD-810H. Přední stranu tabletu pokryje 10,36palcový displej (pravděpodobně typu LCD) se 60Hz obnovovací frekvencí, rozlišením 1200p a ochranným sklem Corning Gorilla Glass 5. Chybět nemá ani 50Mpx hlavní fotoaparát.

ulefone armor pad 3 pro 4

Tablet se bude s bohatým balením prodávat prostřednictvím on-line tržiště AliExpress od 13. května, a to s cenou kolem 300 dolarů (7 100 Kč v přepočtu).

Koupili byste si takový tablet?

Zdroj: GSMArena

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)