TOPlist

Armor 26 Ultra. Vyzyvatel Nokie 3310 s baterií 15600 mAh a 121 dB reproduktorem

Armor 26 Ultra Walkie Talkie Version
  • Značka Ulefone je známá svými netradičními a odolnými telefony
  • Pravě teď zahajuje prodej novinky Armor 26 Ultra s velkou výdrží
  • Telefon je k dispozici i ve verzi s analogovou vysílačkou

Ulefone odhalil svůj nový robustní smartphone Armor 26 Ultra s podporou 5G, který přichází ve dvou variantách – standardní a s integrovanou vysílačkou. Tento model je navržený s ohledem na potřeby dobrodruhů a profesionálů pracujících ve vysoce náročných prostředích, jako jsou stavebnictví nebo bezpečnostní služby.

Je to nezmar

Armor 26 Ultra se může pochlubit několika impozantními technickými specifikacemi. Je vybaven čipsetem MediaTek Dimensity 8020 5G, který zajišťuje rychlé a spolehlivé datové připojení. Fotografie a videa lze zachytit pomocí pokročilého 200MP Mega Quad kamerového systému, který slibuje detailní a ostré snímky. Pro milovníky hudby je tu 121dB Thunder Speaker, který poskytuje pohlcující zvukový zážitek.

Velkou výhodou tohoto modelu je jeho baterie s kapacitou 15600mAh, která podporuje 120W Mega Flash Charging, což umožňuje extrémně rychlé nabíjení. Uživatelé také ocení rozsáhlou paměť a úložiště s možností konfigurace až 24GB RAM (12+12) a 512GB ROM.

Meet Ulefone Armor 26 Ultra Walkie-Talkie Version: 5G Rugged Flagship with DMR Radio!

Meet Ulefone Armor 26 Ultra Walkie-Talkie Version: 5G Rugged Flagship with DMR Radio!

Co se týče verze s vysílačkou, Armor 26 Ultra nabízí duální režim rádia, který umožňuje komunikaci ve digitálním i analogovém režimu. Díky možnosti výběru mezi UHF a VHF anténami je tento telefon ideální pro komunikaci na krátké i dlouhé vzdálenosti v různých prostředích, od městských aglomerací po odlehlé horské oblasti.

Specifikace Armor 26 Ultra

Telefon je postaven nad čipsetem MediaTek Dimensity 8020 5G, jemuž sekunduje 24 GB RAM (pozor, jedná se o kombinaci 12 GB fyzické RAM a až 12 GB virtuální paměti) a 512 GB úložiště. Fotoaparát má rozlišení 200 MP + 64 MP pro noční režim. Zvuk zajišťují reproduktory Thunder Speaker, schopné dosáhnout až 121 dB (to je něco mezi startujícím letadlem a metalovým koncertem). Baterie má neuvěřitelných 15600mAh, hmotnost ale výrobce raději neuvádí. Displej o úhlopříčce 6.78″ má rozlišení FHD+ a 120Hz.

Důležitá je také mimořádná odolnost telefonu, který se může pochlubit specifikacemi IP68/IP69K, MIL-STD-810H. S těmito specifikacemi s ním můžete doslova přibíjet hřebíky.

Obě verze telefonu by měly být k dispozici na platformě AliExpress od 13. května 2024. Cena nebyla oficiálně oznámena, ale na Ali je už nyní k nalezení za 20 877 Kč za verzi Walkie Talkie a 17 458 Kč za základní verzi. K oslavě uvedení nového modelu na trh pořádá Ulefone také soutěž, ve které mohou zájemci vyhrát nový Armor 26 Ultra a další produkty této značky.

Cena: 17 458 Kč20 877 Kč

Co říkáte na podobnou bestii?

Zdroj: Ulefone

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)