TOPlist

Přes Uber už si můžete přivolat i loď na Mykonosu. Služba má i další novinky

Uber Boat loď mykonos novinky léto 2023

Provozovatelé dopravní služby Uber a stejnojmenné aplikace si na nadcházející prázdninovou sezónu připravili řadu novinek, které zákazníkům zpříjemní cestování po celé Evropě. Společnost rozšiřuje své stávající služby Reserve, Comfort a Taxi a nově nabízí Uber Boat, která umožňuje objednat si přímo v aplikaci Uberu luxusní motorový člun až pro 8 osob. Na něm mohou prozkoumat krásy Mykonosu a jeho okolí po moři mezi několika nástupními a výstupními místy.

Uber - Request a ride
Uber - Request a ride

„V rámci služby Reserve lze nově přímo z aplikace rezervovat produkty jako Uber Flights ve Velké Británii a nedávno spuštěný Uber Boat, které jsou součástí vize „Go Anywhere“ a navazují na integraci vlaků, hotelů a dalších služeb. Až do konce října mohou zákazníci rezervovat jízdy s 30minutovým až 90denním předstihem za pevně danou cenu. Na letištích zároveň vycházíme vstříc cestujícím, kteří chtějí začít svou dovolenou bez stresu. Technologie sledování letu totiž zaručuje, že auto bude k dispozici při přistání, i když bude mít jejich let zpoždění,“ stojí v tiskové zprávě.

Uber se hodně zaměří na Řecko. Spouští své taxislužby v mnoha nových lokalitách včetně Atén, Santorini a Mykonosu. Služba Uber Comfort, nabízející prostornější vozy s více místem pro nohy, bude spuštěna na Korfu, Mykonosu, Santorini a Rhodosu. Kromě Řecka se Uber letos zaměří i na další oblíbené evropské destinace. Ve Španělsku si počínaje dneškem obyvatelé a turisté budou moci objednat Uber Comfort, Reserve a Uber Van na Mallorce a Uber Black na Tenerife. V obou těchto lokalitách bude Uber do své aplikace integrovat také taxislužby.

Ve Francii budou spuštěna sezónní letní „pop-up“ města na celém francouzském pobřeží Atlantiku od baskických měst Biarritz a Saint-Jean-de-Luz až po La Baule a Le Touquet na jihu Bretaně. V Bordeaux bude zaveden prémiový produkt Uber Berline, díky kterému bude návštěva vinic stylovější než kdykoli předtím. Uber se vrátí také na Azurové pobřeží, aby se svými službami Reserve a
Comfort umožnil co nejpohodlnější a bezproblémové cestování,“ dodává Uber.

V Portugalsku je doprava s touto společností dostupná na celém pobřeží Algarve a nabízí široké portfolio produktů včetně UberX, Green, XL, Assist, Pet, Comfort a Package. Uber se vrátí také na nejnovější italské hotspoty Sicílii a Sardinii a bude k dispozici i na Maltě. Na chorvatském pobřeží lze využít Uber v Dubrovníku, Splitu, Zadaru, Rijece a na ostrově Pag.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolikrát už jste jeli Uberem? A kde?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)