TOPlist

V LIDLu je k mání elektrokoloběžka s barevným displejem za pár korun

lidl elektrokoloběžka levná
  • Lidl prodává levnou elektrickou koloběžku
  • Má výkon 350 W a maximální dojezd 13 km
  • V e-shopu je k mání za cenu 6999 Kč

Lidl představil na svém e-shopu novinku pro všechny milovníky alternativní dopravy – elektrokoloběžku Doc Green. Ta zaujme především nízkou cenou.

Začněme pěkně popořadě. Součástí elektrokoloběžky Doc Green je barevný LCD displej, který zobrazuje Má srychlost i stav nabití baterie. V konstrukci nechybí žádné podstatné bezpečnostní prvky, ať už je řeč o zvonku na řídítkách, zadním i předním světle či reflexní odrazky. Samozřejmostí je brzdový systém – vepředu je elektrická brzda, na zadní straně klasická kotoučová.

Elektrokoloběžka Doc Green je vhodná pro městské prostředí. Má totiž dojezd pouhých 13 km, což není oproti konkurenci moc. Třeba takový Sencor Scooter One S20 nabízí za stejné peníze takřka dvojnásobnou porci. Výkon 350 W je pak průměrný a rozpohybuje koloběžku až na 20 km/h. Z 0 na 100 % ji dostanete asi za 5 hodin, takže pokud plánujete každodenní jízdu, budete ji muset dávat na nabíječku přes noc. E-shop Lidl ji v tuto chvíli nabízí za cenu 6999 Kč.

Cena: 6999 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jakou elektrokoloběžku máte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)