TOPlist

Stahujte, dokud to jde: Twitter brzy smaže Periscope videa

Twitter Periscope archiv videa smazání upozornění

Twitter Periscope. Pamatujete si vůbec ještě, co tento pojem představoval? Šlo službu a stejnojmennou dedikovanou aplikací, která představovala jednu z prvních možností živého video vysílání na sociální sítě. V roce 2021 byl Periscope definitivně zválcován konkurencí a také ukončen. Všechna živá vysílání zatím zůstala v archivu, který se ale podle všeho brzy vyprázdní. Twitter začal uživatele, kteří měli nějaké live streamy uložené, informovat, že archiv bude vymazán.

Pokud jste v posledních dnech otevřeli Twitter, je možné, že jste byli o tomto záměru informováni. A pokud tedy máte nějaká Periscope vysílání archivována a nechcete o ně přijít, raději si je neprodleně stáhněte. Na uložený obsah se můžete podívat v sekci Vaše vysílání a stáhnout se dá jak na webu Periscope, tak i na Twitteru. Provozovatelé této sociální sítě zatím přesně neupřesnili, k jakému datu bude případně archiv vymazán. Vzhledem k historii a tehdejší popularitě této služby je možné, že v ní mají videa i lidé, kteří již na Twitter zanevřeli.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Tak kolik videí máte na již ukončeném Periscope?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)