Menu

Twitter odstraní limit 140 znaků v soukromých zprávách

Sociální síť Twitter je sice poslední dobou spíše v ústraní a ve stínu Facebooku či Google Plus, přesto se ale stále jedná o velmi oblíbenou službu po celém světě. Právě omezení na 140 znaků je pro mnohé nevýhoda, ale zároveň velmi oblíbená vlastnost pro ostatní uživatele. Díky nutnosti býti stručný není tato síť zahlcena zbytečným obsahem tolik jako třeba Facebook a další sítě. Twitter nabízí podobně jako konkurence také možnost psaní soukromých (přímých) zpráv jednotlivým uživatelům, což ze služby Twitter dělá také chatovací nástroj. Ten ale doposud sráží stejné omezení jako při psaní běžného obsahu, tedy limit 140 znaků. To je při psaní soukromých zpráv povětšinou obtěžující, což si nyní uvědomil i samotný Twitter. Již v červenci by tedy mělo dojít k aktualizaci této služby a uživatelé budou moci psát o poznání delší zprávy (zatím se ale neví, zda a kolik bude činit nový limit).

twitter direcet message

Tato změna by se samozřejmě měla dotknout také aplikace Twitter pro Android, dočkají se tedy i uživatelé využívající Twitter v mobilním telefonu.

zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Radimkozak

Worepix 0

z aplikace
13.6.2015 10:45

Omezující to je u soukromých zprávách a porad mě to nutí koukat na to číslo, jestli nepřesáhnu, tak super, že to Twitter dá pryč

anonforever550

anonforever550

13.6.2015 19:55

SI udělám stránku a tam celou stránku napíšu :D. A pošlu odkaz kámošovi. Tam si přečte jeden milion znaků a žádné omezování nebude :D.

Hmm

Hmm

13.6.2015 21:55

Anonforever550: ale aj o tom cely Twitter bol :) To si nenasiel ziadne hack ale iba jednu zo zakladnych myslienok Twitteru

RSS (komentáře k článku)