TOPlist

Twitter (nebo už opravdu X?) umožní platícím další extra věc

Twitter blue video stažení stahování videí

Elon Musk převrátil na sociální síti Twitter, která už se podle všeho opravdu proměnila v „X“, spoustu věcí vzhůru nohama. Moc se nerozpakoval třeba se zavedením placené verze Twitter Blue, jejíž předplatitelé mají exkluzivně k dispozici například i „ověření“ profilu. Tím však rozhodně kontroverzní seznam výhod nekončí a dokonce na něm přibývají další položky. Aktuálně třeba možnost stáhnout video.

Funkce je k dispozici všem ověřeným uživatelům od 25. července, nicméně má určitá omezení. Novinka se například týká jen videí, která byla na síť nahrána po tomto datu, a autor videa může jeho stahování při publikaci zakázat. Další omezení se týká uživatelů mladších 18 let, kteří mají v nastavení stahování videí automaticky a pevně vypnuté.

Chcete-li na Twitteru stáhnout video, musíte nejprve klepnout na ikonu tří teček v pravém horním rohu a poté klepněte na možnost Stáhnout video. Nutnou podmínkou by mělo být pouze předplatné Twitter Blue.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolikrát jste se doteď snažili stáhnout video z Twitteru?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)