Tvůrce Flappy Bird vydal na Google Play novou hru. Bude mít stejný úspěch?

tvůrce Flappy Bird

Spink Challenges Ninja je poslední hra Donga Nguyena, tvůrce Flappy Bird. Mobilní hry, která se stala virálním a v jednu dobu ji hrál téměř každý, podobně jako třeba Pixwords nebo Pokémon GO. Dokáže uspět i s touto hrou?

Tvůrce Flappy Bird se pokouší o další úspěch, opět sází na těžkou obtížnost

Ihned po spuštění hry se vám objeví výběr z několika úrovní. Pokud některou z nich splníte, otevře se vám mód, kde není konec a kde přežíváte, dokud můžete. Obtížnost se postupem času zvyšuje a zvyšuje. Většina úrovní je o tom vyhýbat se různým předmětům nebo osobám. Jedna z úrovní je pak „oddechová“, vymění se role a vy budete muset střílet shurikeny po nepřátelích.

Celkem existuje šest různých úrovní, kdy má každá pět obtížností, celkem je tedy k dispozici přes 30 miniher a k tomu nekonečný mód, kde je cílem nasbírat co největší skóre. Z Flappy Bird si hra vzala jednoduché ovládání, vysokou, frustrující obtížnost a podobné grafické zpracování.

Velkým plusem je to, že hra je kompletně zdarma. Jedinou reklamu nalezneme jako náhradu jednoho života. Výměnou za sledování reklamy dostanou hráči možnost jedenkrát pokračovat v hraní úrovně, pokud zemřeli nebo nesplnili úkol.

Ninja Spinki Challenges!!
Ninja Spinki Challenges!!

Hráli jste Flappy Bird? Vyzkoušíte i novou hru od tohoto vývojáře?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)