Xiaomi Mi Pad 5 dostane tři varianty. Představen bude již brzy

xiaomi mi pad 5

Xiaomi Mi Pad 5 je v současné době jedním z nejočekávanějších tabletů a poslední informace říkají, že bude k dispozici ve třech variantách. Potenciálně by však mohl vyjít také velice podobný další model, který však bude spadat pod firmu Redmi.

Xiaomi Mi Pad 5 dostane tři varianty

Dva z nich mají dostat čipset Snapdragon 870 (zřejmě Xiaomi Mi Pad 5 a Mi Pad 5 Pro) s tím, že budou podporovat 67W nabíjení a dostanou baterii o kapacitě 8 750 mAh. Model Pro bude mít navíc podporu 5G sítí, zatímco klasický model má mít pouze Wi-Fi připojení. Pro varianta má navíc oproti 12MPx hlavnímu snímači v klasické verzi nabídnout 48MPx hlavní zadní fotoaparát. Třetí model, který dostane zřejmě název Xiaomi Mi Pad 5 Lite dostane čipset Snapdragon 860 a rovněž nabídne pouze Wi-Fi připojení.

Xiaomi Mi Pad 5 dostane tři varianty

Všechny tři tablety mají mít však společný 10,9″ IPS LCD displej se 120Hz obnovovací frekvencí a 240Hz samplovací frekvencí. Rozlišení má být pak 2560 x 1600 pixelů a nebude chybět ani podpora stylusu. Tablety mají být k dispozici již v srpnu, takže je možné že se představí vedle MIUI 13 a také Xiaomi Mi MIX 4.

Přemýšlíte nad koupí tabletu od Xiaomi?

Zdroj: 91mobiles.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)