TOPlist

Trailer k seriálu Fallout překvapil fanoušky! Realistické postapokalyptické dobrodružství vypukne již brzy

Fallout
  • Fallout je jednou z nejprodávanějších herních RPG sérií
  • Dočká se seriálového zpracování, premiéra bude už 12. dubna 2024 na Prime Video
  • Přinese postapokalyptický brutální svět a tři hlavní postavy

Amazon Prime zveřejnil dlouho očekávaný trailer k novému seriálu Fallout, který je inspirovaný jednou z nejznámějších herních sérií. Seriál bude mít premiéru už 12. dubna 2024, pochopitelně na platformě Prime Video, a je vytvořen tvůrci seriálů Westworld – Jonathanem Nolanem a Lisou Joy. Jedná se vlastně o úplně první pohled na tento snímek a naznačuje, že půjde o rozdělení na tři hlavní postavy.

Fallout | Official Teaser Trailer | Prime Video

Fallout | Official Teaser Trailer | Prime Video

Herní svět Falloutu na filmovém plátně

Seriál se odehrává 200 let po apokalypse, kde jsou přeživší z luxusních úkrytů nuceni vrátit se do radioaktivně zamořeného světa, který jejich dávní předkové museli opustit. Diváky čeká bizarní a násilný vesmír inspirovaný RPG hrou. V seriálu můžeme očekávat zachovaný charakteristický dramatický a postapokalyptický tón, přičemž bude kombinovat temnotu a kapku naděje, které jsou pro sérii Fallout typické. Bude rozdělen na tři hlavní linky postav – Lucy (Elly Purnell), Maximuse (Aaron Moten) a Ghoula (Walton Goggins).

Hned v úvodu traileru vidíme hlavní postavu Lucy, jak opouští Vault 33 a zkoumá pustou krajinu postapokalyptického Los Angeles, kde lidé žijí v podzemních bunkrech, chráněni před hrozbami jako je třeba radiace a mutanti. V samotném klipu je spousta brutálních záběrů, krve, krajinek i uřezaných rukou, takže je jasné, že prvky Falloutu zůstaly. Na konci traileru nezapomněli ani na dramatické záběry na sérii jaderných výbuchů nad Los Angeles.

Pozitivní ohlasy i obavy

Na sociálních sítích se opět strhly diskuze a většina fanoušků má zatím z prvních dojmů většinou pozitivní pocity, ale samozřejmě se objevily i obavy, že Fallout seriálem ztratí své původní kouzlo a bude velmi odlišný od původních her.

Co si o traileru myslíte? Splnil očekávání?

Zdroj: Gizmondo, aboutAmazon

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)