TOPlist

Total War: Medieval 2 – jeden z nejlepších dílů slavné série míří na Android

Total War Medieval 2 android

Společnost Feral Interactive má na svědomí jedny z nejlepších portů her z PC na Android. Mezi ty bezesporu patří například Tropico, XCOM 2, Grid Autosport nebo Rome: Total War. Pokud patříte mezi fanoušky poslední zmíněné strategie, ale období starého Říma se vám již omrzelo, máme pro vás skvělou zprávu. Na zařízení s Androidem se totiž chystá jeden z nejlépe hodnocených dílů této skvělé série a sice Total War: Medieval 2.

Total War: Medieval 2 zamíří na Android již brzy

Tato, bezmála 16 let stará, strategie jejíž děj se rozprostírá mezi 11. a 16. stoletím. Základem je globální mapa, kde v jednotlivých tazích budete rozvíjet svá města, budovat armády či třeba posilovat vztahy se svými spojenci. Jakmile ale dojde na bitvy, můžete si je vychutnat v real-time podání a sami velet obřím armádám, nebo neztrácet čas a využít automatického boje.

Total War: MEDIEVAL II for iOS & Android – Coming Spring 2022

Total War: MEDIEVAL II for iOS & Android – Coming Spring 2022

Total War: Medieval 2 bude i na mobilních platformách prémiovou hrou, očekávatelná vyšší pořizovací cena tak bude bohatě vykoupena absencí mikrotransakcí. Navíc, jak již bývá ve hrách jejichž porty dostalo na starost studio Feral Interactive zvykem, také Android verze Total War: Medieval 2 bude plnohodnotným titulem bez jakýchkoli kompromisů v oblasti obsahu. Konkrétního data vydání hry na zařízení s Androidem (a také iOS) jsme se zatím nedočkali, mělo by k němu však dojít ještě v průběhu tohoto jara.

Medieval 2

Jaká je vaše oblíbená hra portovaná na Android z „velkých“ platforem?

Zdroj: Eurogamer.net

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)