Menu

Torchlight Mobile: populární “Diablovka” zamíří i na Android

Počítačovou hru Diablo pravděpodobně nemusíme představovat ani hrami nezasaženému jedinci. Jedná se o legendární RPG hru, která pomohla definovat celý jeden herní žánr. Torchlight by se pak dal považovat za takového vzdáleného a podstatně mladšího příbuzného právě Diabla. Tato hra se zatím dočkala celkem dvou dílů na počítače i konzole a v recenzích po celém světě sklidila řadu pozitivních ohlasů, přičemž se téměř nikdy nevyhnula srovnání s prvními dvěma díly Diabla, na čemž má dozajista svou zásluhu i fakt, že několik tvůrců Torchlight se rovněž podílelo na vývoji právě prvních dvou her Diablo. Nyní přichází od vývojářů této povedené “Diablovky” radostná zpráva i pro mobilní hráče – Android se ještě letos dočká její mobilní verze nazvané prostě Torchlight Mobile.

Další radostnou zprávou je fakt, že by se mobilní verze hry měla maximálně blížit své “velké” předloze a případné změny by se měly týkat především ovládání, optimalizovaného pro dotykové displeje. Zrovna tak by na kvalitě neměla utrpět ani grafická stránka hry. Hráči Android her se tak již mohou těšit na to, jak si vyberou vlastní postavu a vydají se zabíjet stovky nepřátel v různých prostředích, přičemž cestou budou sbírat nejrůznější předměty a “levelovat” svou postavu. Ochuzení pak pochopitelně nebudou ani o tuhé souboje s nepřátelskými bossy. Bohužel zatím nemáme žádné video ani obrázky ze hry samotné, a tak vás nalákáme alespoň za pomoci traileru k PC / konzolové hře Torchlight II, které se, jak pevně doufáme, bude Torchlight Mobile pokud možno co nejvíce blížit.

Bohužel zatím nemáme ani bližší informace o tom, kdy v průběhu letošního roku by hra měla být dostupná a ani o zvoleném modelu financování. Nezbývá tak než jen doufat, že vývojáři nesáhnou po tolik “populárním” free to play.

Těšíte se na Torchlight Mobile?

 

Zdroj: DroidGamers.com

 

Komentáře

folecek

folecek

14.6.2015 12:30

Tak to by byla bomba. Torchlight 2 byla má srdeční záležitost a jednička je také povedená. Snad se konečně začne blýskat na lepší časy herního mobilního průmyslu. Už dost hloupým hrám s šílenou grafikou,.

Tom

Tom

14.6.2015 13:22

Folecek: Ale pokud jde o RPG, uz se davno blyska :-) . Na Android/iOS vysel Baldur’s Gate, Baldur’s Gate II a Icewind Dale……….tezko muze chtit milovnik RPG vic ;-) .

DjKukuc

z aplikace
14.6.2015 14:15

Těch hodin u Torchlight 2 :-) Vyhrál jsem to kdysi v soutěži když rozdávali klíče na steam :-)

Zmasterq

zmasterq 0

z aplikace
14.6.2015 14:54

už se těším.. a dovtedy máme tu ještě DH5,a order and chaos..

folecek

folecek

14.6.2015 21:50

teď jsem objevil tenhle kousek a určitě by stál za vyzkoušení

Dominik

Dominik

z aplikace
15.6.2015 0:24

Už se těším

Faktuzmetedmocmocstvetejo

Faktuzmetedmocmocstvetejo

15.6.2015 16:51

Jako odreagovačka super. Navíc, na PC byla doslova za směšnou cenu. Pokud bude na Google Play podobný přístup, bude to určitě jedna z nejvíce stahovaných her v historii marketu.

Daddys Lp (Crafťák)

23.1.2016 16:49

A co takhle teprve warcraft III. Na android to by byla pecka. Samozřejmě s moznosti lan a network game

Daddys Lp (Crafťák)

23.1.2016 16:50

A diablo na android no doslava pecka

RSS (komentáře k článku)