TOP 11 produktů, které jsou dnes díky Black Friday za nejnižší ceny

Black_Friday_Mobil_Pohotovost

Komerční článek

Black Friday je tady a to znamená, že přichází ještě vyšší slevy na chytré telefony, hodinky a další příslušenství. Ode dneška po omezenou dobu jsou totiž vybrané produkty za ještě nižší ceny než doposud. My vám přinášíme výběr 10 těch nejlepších kousků, které se teď obzvlášť vyplatí koupit.

TOP 6 nejvýhodnějších smartphonů

Začneme telefony, kde si zaslouží zmínku hned několik modelů, ale jeden kousek mezi nimi mimořádně vyčnívá. Pouze na pár dní jsou totiž zlevněné novinky Xiaomi 12T a 12T Pro, jejichž cena je nižší až o 3 tisíce, a další až tři tisíce ušetříte ve formě bonusu na výkup, který k telefonu dostanete jen u Mobil Pohotovosti. Mimořádně výhodný je teď taky Galaxy A53 od Samsungu, který je ve slevě a ještě k němu získáte sluchátka Galaxy Buds2 zdarma. A uniknout vaší pozornosti by neměl ani POCO X4 Pro, protože za super cenu nabídne 108Mpx fotoaparát a 120Hz displej.

Ke všem uvedeným telefonům dostanete navíc ten nejlepší dárek v podobě prodloužené záruky na 3 roky zdarma. xiaomi_12T_0884

TOP 4 chytré hodinky a sluchátka za nejnižší ceny

Ještě možná o kus speciálnější slevy najdeme v kategorii příslušenství, protože zde je hned několik kousků, které má Mobil Pohotovost dočasně nabízí za skutečně nejnižší ceny na trhu. Mimořádně zajímavě vychází především Galaxy Watch5 a Watch5 Pro, tedy nejnovější generace chytrých hodinek od Samsungu, a taky jejich předchůdce Galaxy Watch4 Classic. Za zdaleka nejlepší cenu můžete koupit i bezdrátová sluchátka Niceboy.

Elektrokoloběžky KAABO od 14 990 Kč (sleva až 23 000 Kč) Samsung_galaxy_watch5pro_blacktitanium_graytitanium

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)