TOPlist

TOP 5: Toto jsou nejprodávanější sluchátka v Česku. Máte některá z nich?

nejprodávanější sluchátka česko

Trh s bezdrátovými sluchátky v posledních letech nabírá na síle a v dnešní době je nabídka opravdu bohatá. Se svými modely přichází mimo tradičních výrobců také značky jako OnePlus, Realme nebo Nothing, avšak na prvních příčkách se stále drží zavedené firmy. Dominuje Apple a Samsung, jedna anomálie zde ale přece jen je – O2 Pods.

Apple AirPods Pro (2022)

Není extra velkým překvapením, že se na prvním místě nachází druhá revize AirPods Pro z roku 2022. Sluchátka si výborně rozumí s jablečným ekosystémem, mají dobře vyřešené ANC a v neposlední řadě samozřejmě kvalitní zvuk. Stále si však drží svou cenu a tak je pořídíte spíše k 6 tisícům.

Cena: od 5 720 Kč

Samsung Galaxy Buds2 Pro

To samé se nedá říct o Galaxy Buds2 Pro, loňských vlajkových sluchátkách od Samsungu, která začínala na 5 699 Kč, ale nyní je lze sehnat dle serveru Heureka už za přibližně 3 tisíce, což je velmi slušná nabídka. Sluchátka nabízí rovněž dobré aktivní potlačení hluku i kvalitní zvuk, mimo to se můžete spolehnout také na některé vychytávky přímo v aplikaci Galaxy Wearable, jako je zapnutí 360 zvuku, přizpůsobení dotykového ovládání nebo funkci Najít moje sluchátka, která funguje přes SmartThings. Některé funkce jsou však k dispozici jen na telefonech Samsung.

Cena: od 2 999 Kč

Samsung Galaxy Buds2

Sluchátka Galaxy Buds2 nabízí velmi podobnou výbavu jako výše uvedené Buds2 Pro, avšak mají pouze IPX2 certifikaci (Pro verze má IPX7), nepodporují 360 zvuk a smířit se musíte také s absencí podpory kodeku aptX. Pokud nejste fanoušci basových sluchátek, udělá vám standardní verze větší radost. Výdrž baterie je pak hodně podobná, se zapnutým ANC se pohybujeme někde na hranici 5 hodin.

Cena: od 1 740 Kč

O2 Pods

Zdaleka největším překvapením na tomto seznamu jsou O2 Pods a teď mám na mysli tu původní variantu, nikoliv O2 Pods Pro, které jsou mnohem kvalitnější. Tato sluchátka lákají především na cenu, protože ničím jiným zaujmout nedokážou. Kvalita zvuku je i na danou cenovku podprůměrná a když k tomu připočteme levné materiály, nevidím jediný důvod, proč si podobná sluchátka koupit, namísto například (na svou cenu) výborných Honor Choice.

Cena: 499 Kč

Apple AirPods 2019

Apple AirPods 2019 jsou revizí úplně prvních AirPods z roku 2016, ale prodeje ukazují, že je mají jablíčkáři stále rádi. Poměr mezi cenou a výkonem zde není úplně nejlepší, chybí aktivní potlačení hluku a přestože není zvuk špatný, na konkurenci, například v podobě již zmíněných Buds2 Pro od Samsungu tento model nemá.

Cena: od 2 950 Kč

Další TOP 5 nejprodávanější produkty v Česku:

Jaká bezdrátová sluchátka používáte vy?

Zdroj: Heureka

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)