TOPlist

TOP 5 filmů, které sledují Češi na Netflixu v listopadu: Mysteriózní thriller i povedený animák

netflix top 5 filmy listopad

Poslední měsíce se Netflixu daří tvořit velmi zajímavé filmy. Důkazem jsou snímky jako Mastičkář či Ještěr, které se objevily v TOP 5 minulý měsíc. Začátkem listopadu uživatelé sledují další nové snímky jako Uvězněna ve vlastním těle nebo Obchodníci s bolestí.

Uvězněna ve vlastním těle

Uvězněna ve vlastním těle je mysteriózní thriller přímo ze stájí Netflixu. Pojednává o zdravotní sestře, která zkouší zjistit, jak pacientka v bezvědomí přišla ke svým zraněním. Podle všeho za nimi stojí kruté nepřátelství, nevěra, zrada a taky vražda. Námět určitě zajímavý, ale provedení je přinejlepším průměrné, ostatně jak to už u hororových snímků často bývá.

Locked In | Official Trailer | Netflix

Locked In | Official Trailer | Netflix

Hodnocení na ČSFD: 50 %

Parťačky

Parťačky je opět originálem z Netflixu. Jde o akční komedii, v níž se dvě zkušené zlodějky a nejlepší kamarádky zároveň rozhodnou, že už nebudou utíkat. Chystají se tedy na svůj poslední úkol, se kterým jim má pomoci nová parťačka – Sam.

Voleuses | Bande-annonce officielle VF | Netflix France

Voleuses | Bande-annonce officielle VF | Netflix France

Hodnocení na ČSFD: 56 %

Four Good Days

Four Good Days vypráví skutečný příběh napsaný novinářem Eli Saslowem o Molly, kterou hraje Mila Kunis. Ta je závislá na heroinu a prosí svou matku Deb, aby ji vytáhla ze spárů této škodlivé drogy. Přestože byla Deb svou dcerou dlouho pohoršená, se vrhá do posledního pokusu. Podaří se ji zachránit svou stále milovanou dceru?

FOUR GOOD DAYS Trailer (2021) Mila Kunis, Glenn Close Drama Movie

FOUR GOOD DAYS Trailer (2021) Mila Kunis, Glenn Close Drama Movie

Hodnocení na ČSFD: 70 %

Obchodníci s bolestí

Máme tu třetí originál od Netflixu – Obchodníci s bolestí, kde si střihla hlavní roli Emily Blunt. Ta nutně potřebuje práci, aby se mohla postarat o svou dceru. Nastoupí tedy do farmaceutického start-upu, kterému se moc nedaří, a navíc se zaplete do nebezpečného spiknutí.

Obchodníci s bolestí – Pain Hustlers – trailer – StanleyS TrailerS

Obchodníci s bolestí - Pain Hustlers - trailer - StanleyS TrailerS

Hodnocení na ČSFD: 68 %

Grinch

Animovaný Grinch sice oslavil už páté narozeniny, ale nedávno se podíval i na Netflix. Navíc se blíží Vánoce, takže očekávám, že bude žebříčkem ještě stoupat. Na Jima Carreyho sice animák nemá, ale pokud by vašim ratolestem připadal originál už příliš starý, ale zároveň byste mu chtěli přiblížit příběh tohoto chlupatého zapšklého tvora, rozhodně neuděláte chybu.

Grinch (2018) CZ dabing HD trailer

Grinch (2018) CZ dabing HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 67 %

Netflix
Netflix

Viděli jste v poslední době nějaký zajímavý film?

Zdroj: Flixpatrol, ČSFD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)