TOP 10 v Black Friday: pořádná sleva na Galaxy S23, extrémně výhodný Xiaomi vysavač

Black_Friday_2023_MP

Komerční článek

  • Velké slevy na smartphony a příslušenství během Black Friday.
  • Slevy na top modely telefonů, jako je Galaxy S23 a iPhone 14.
  • Akční ceny na PlayStation 5, hodinky Samsung a robotický vysavač Xiaomi.

Dnes je Black Friday a to znamená jediné – ještě vyšší slevy na chytré telefony, hodinky, herní konzole, sluchátka a spoustu dalšího příslušenství. Ode dneška po velmi omezenou dobu jsou totiž vybrané produkty za ještě nižší ceny než doposud. Aby vám neunikly ty nejzajímavější nabídky, vybrali jsme pro vás TOP 10 nejlepších produktů u Mobil Pohotovosti za opravdu zajímavé ceny.

TOP 5 smartphonů v Black Friday

Začneme telefony, kde si zaslouží zmínku hned několik kousků, obzvlášť pak vlajkový Galaxy S23, který jen po dobu pár dní koupíte se slevou téměř tři tisíce korun. Své bestsellery má ale ve slevě i Xiaomi, Motorola, Honor a za super cenu koupíte i loňský iPhone 14, a to díky bonusu k výkupu, který získáte jedině na mp.cz

  • Galaxy S23 za 17 890 Kč (běžně 20 490 Kč)
  • iPhone 14 od 17 640 Kč (běžně 18 990 Kč) – bonus 1 350 Kč
  • Honor Magic5 Pro od 19 990 Kč (běžně 29 990 Kč) – bonus 1 000 Kč
  • Motorola Moto G54 za 4 999 Kč (běžně 6 290 Kč)
  • Xiaomi 13T od 10 990 Kč (běžně 14 990 Kč) – bonus 1 000 Kč
Samsung_Galaxy_S23_colors

Ke všem uvedeným telefonům dostanete navíc ten nejlepší dárek – záruku prodlouženou na 3 roky zcela zdarma.

TOP 5 příslušenství v Black Friday

Pořádné slevy najdeme také v kategorii příslušenství a herních konzolí. Určitě by vám neměl uniknout PlayStation 5 v akci jen za 10 490 Kč nebo nejnovější hodinky od Samsungu ve slevě, ke kterým ještě dostanete sluchátka zdarma. Levnější jsou ale i reproduktory JBL, sluchátka Sony a také robotický vysavač Xiaomi, ke kterému zcela zdarma dostanete vyprazdňovací stanici v hodnotě téměř šesti tisíc.

Samsung_Galaxy_Watch6_classic

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)