Nový Xiaomi produkt se hodí hlavně na WC. Pravděpodobně vás překvapí

xiaomi toaletni papir

Už jsme si pomalu zvykli, že Xiaomi tvoří opravdu všechno možné. Nicméně dnes si představíme produkt, se kterým se laťka posune opět o kousek dále a popravdě už nás moc nenapadá, kde jinde by se mohlo Xiaomi rozšířit. Pokud jste opravdový fanoušek této značky, tak vás určitě potěší i to, že si můžete koupit toaletní papír Xiaomi.

Toaletní papír Xiaomi má rovnou čtyři vrstvy

Ano, dnes je sice 1. apríl, očekávají se tedy aprílové žertíky. Nicméně tento produkt žádný žert není, k dispozici je již nějakou dobu, akorát jsme v redakci čekali na správnou příležitost, kdy o toaletním papíru Xiaomi napsat. Bohužel hned z úvodu musíme začít ne příliš pozitivními informacemi. Tento produkt nespadá do chytré domácnosti a ani se nedá žádným způsobem propojit s telefonem.

Může se ale pochlubit zajímavým designem obalu, kde můžeme vidět tři různě veliké obdélníky v šedé, krémově bílé a lososové barvě. Hlavní výhoda tohoto toaletního papíru je ale v tom, že je čtyřvrstvý. Ve své cenové kategorii je tak hodně výhodný. V jednom balení je celkem 20 rolí toaletního papíru a stojí 69 CNY, v přepočtu cca 230 Kč. Bohužel prodej v České republice je nepravděpodobný, každopádně se jedná o dobrý doplněk pro chytré záchodové prkénko Xiaomi.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Chtěli byste toaletní papír Xiaomi?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)