5 tipů na zboží z Číny: Další dárky, které stihnou dorazit

tipy-z-ciny-388-AliExpress-vanocni-darky-2022-mifa-a90

Zítra začíná prosinec, měsíc Vánoc a rozbalování dárků. Ačkoli bývalo dříve zvykem, že objednávat v tuto dobu dárky z AliExpressu či jiných čínských shopů už je velmi riskantní kvůli době dodání, dnešní možnosti jsou přívětivější. Následujících pět tipů má u dopravy zaručeno doručení maximálně do 15 dní, což by stále měla být dostatečná rezerva. Tak mrkněte…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Bluetooth reproduktor mifa A90

Jeden z největších reproduktorů této populární značky se čtyřmi měniči nabízí výkon 60W (PMPO), AUX , USB a microSD vstupy, RGB osvětlení krytí IPX8 a pochopitelně také Bluetooth připojení. Maximální výdrž na jedno nabití je přes 30 hodin a dva kusy se dají propojit do sterea.

Cena: 1 830 Kč

Autíčko na dálkové ovládání

Zejména chlapci málokterou hračku milují tolik jako autíčko na dálkové ovládání. A že tento model umí pěkné kousky. Kromě různých otoček nebo obrátek přes překážky umí například i plout.

Cena: 690 Kč

Vertikální myš SeenDa

S tímto kusem PC příslušenství můžete obdarovanému nejen doplnit výbavu, ale ještě navíc se i postarat o zdravější používání počítače.

Cena: 840 Kč

Mobilní držák s 15W Qi nabíječkou do auta Joyroom

Velmi populární, dobře hodnocený a také dobře vypadající držák mobilu do auta, který funguje i jako bezdrátová 15W nabíječka. Můžete objednávat se třemi variantami držáků.

Cena: 570 Kč

LED “neonový” pás

Parádní dekorativní prvek, který si můžete dle libosti vytvarovat na zeď nejen v dětském pokoji. Na výběr jsou varianty s Bluetooth a WiFi konektivitou a voltáže 5 a 12 V.

Cena: od 640 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Svítící LED mini panel 150 Kč
Dřevěný stojánek na mobil 80 Kč
4x USB HUB 210 Kč
Ambientní 5m LED pásek za TV 200 Kč
Držák mobilu do kuchyně / koupelny 100 Kč
Dětský silikonový rámeček k vypínači 70 Kč
Essager držák do auta 180 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Kolik dárků letos pořídíte na AliExpressu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)