5 tipů na zboží z Číny: Vánoční dárky, které stihnou dorazit

tipy-z-ciny-387-AliExpress-vanocni-darky-2022-1

Přesně jeden měsíc a jeden den nás dělí od Štědrého dne a tradičního rozbalování Vánočních dárků. Ačkoli bývalo dříve zvykem, že objednávat v tuto dobu dárky z AliExpressu či jiných čínských shopů už je velmi riskantní kvůli době dodání, dnešní možnosti jsou přívětivější. Následujících pět tipů má u dopravy zaručeno doručení do 15 dní, což je stále dostatečná rezerva. Tak mrkněte…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Sportovní sluchátka MPOW Flame

Velmi šikovný a také skvěle hodnocený model špuntových sluchátek s klipem za uši od prověřené značky MPOW. Super dárek pro aktivní přátele či členy rodiny, kteří se vyžívají zejména v běhání.

Cena: 500 Kč

Dodatečná herní klávesnice KOMODO

Pokud máte doma vášnivého PC hráče, který ve výbavě z nějakého důvodu nemá pořádnou klávesnici pro ovládání pohybu a příkazů levou rukou, můžete sáhnout po tomto řešení, které vyžaduje jen jednoduché připojení do USB.

Cena: 530 Kč

Hvězdný projektor

Krásná světelná dekorace do dětského pokoje s celkem šesti režimy a dálkovým ovládáním. Tohoto malého astronauta s kytarou či hvězdičkou si děti zamilují.

Cena: od 615 Kč

Světelná tabulka na vzkazy

Ať už dětem do pokoje, nebo pro romantické dopisování s partnerem či partnerkou v ložnici, tato sranda může být zajímavý doplněk do domácnosti. Dá se koupit v několika variantách a tvarech.

Cena: 150 Kč

Robot na dálkové ovládání

Jelikož se nevíce dárků bezpochyby dává dětem, máte tu ještě jeden tip vyloženě pro ně. Roztomilý robot na dálkové ovládání je už taková klasika.

Cena: 790 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Tuya WiFi teploměr a vlhkoměr 300 Kč
Nalepovací držák mobilu na zeď 60 Kč
Essager 3m 100W kabel 175 Kč
Informační LED tabulka 220 Kč
Světlo s pohybovým senzorem do WC 80 Kč
Svítící tkaničky do bot 110 Kč
LED světla se simulací padání sněhu od 180 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Kolik dárků letos pořídíte na AliExpressu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)