TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Zimní slevy (nejen) na venkovní kamery

tipy-z-ciny-446-aliexpress-venkovni-bezpecnostni-kamery-slevy

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínského tržiště AliExpress. Na něm se v těchto dnech rozběhly zimní slevy (příhodně k aktuálnímu počasí za našimi okny), které snížily cenu i pro zájemce o mnohé venkovní kamery. V hlavní pětici tak máte tip na tyto „hlídače“ pro použití mimo domov či chalupu.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

eufy Security C210 SoloCam

Kamera od společnosti (patřící pod Anker), která si zakládá na lokálním ukládání a nikoli cloudových službách s dalšími poplatky. Spolehnout se dále můžete na 2K rozlišení, krytí IP67, kvalitní noční režim či automatické rozpoznávání osob. Dá se připojovat přímo přes router, případně se prodává i komunikační stanice. Dokoupit si můžete i solární panel.

Cena: 1 700 Kč

Venkovní kamera INQMEGA se solárním panelem

Pěti či čtyřmegapixelová outdoor kamera, která na první pohled zaujme hlavně svým maskovacím vzhledem. Nabízí možnost ukládání na kartu i do cloudu. Dostupné je také ve verzích se slotem na 4G SIM kartu.

Cena: od 1 180 Kč

Reolink Argus B330 (Argus 3 Pro)

Bezpečnostní parťák od značky, která má v oblasti kamer velmi dobré jméno. Tento model má 5Mpx rozlišení a chlubí se například i barevným nočním viděním. Nicméně nabízí pouze Wi-Fi připojení. I zde je možné přiobjednat solární panel, který by dobíjel zabudované baterie.

Cena: 2 300 Kč

Outdoor kamera IMOU Cruiser 2

Další pětimegapixelový kousek, který rovněž nabízí například noční režim v barvách. K tomu láká třeba i na 110dB, která může automaticky odehnat nezvané návštěvníky.

Cena: 1 580 Kč

Venkovní bezpečnostní kamery JOOAN

V této nabídce jsou k dispozici hned dva modely. Jeden je klasická kamerka s jedním 3Mpx či 5Mpx objektivem, druhá má objektivy hned dva. Jeden může neustále zabírat jedno místo, s druhým se dá pohybovat v aplikaci, případně bude sám sledovat objekty v dohledu.

Cena: od 690 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Mini stativ 250 Kč
LED světlo se stativem 240
Digitální šuplera 120 Kč
Organizér na kabely 80 Kč
LED svítilna 180 Kč
Bezdotykový teploměr 145 Kč
Krimpovací kleště 230 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

S jakou značkou kamer máte dobrou zkušenost?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)