TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Vychytané příslušenství k TV

tipy-z-ciny-454-aliexpress-prislusenstvi-tv

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé produkty z čínského online tržiště AliExpress. Opět se zaměříme na příslušenství, tentokrát na míru šité k TV neboli televizorům. A to jak k moderním a chytrým, tak i k těm starším a hloupějším. Možná by se některý z následujících kousků hodil právě do vašeho obýváku…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Ambient sync RGB LED pásek od MOES

Mrzí vás, že váš televizor nemá vizuálně zajímavou funkci ambientního osvětlení (ambient light či ambilight), která by na zadní stěnu promítala barvy v synchronizaci s obsahem na obrazovce? Nemusíte kvůli tomu rovnou běžet pro novou TV, stačí dokoupit například toto zařízení, které zapojíte do USB a HDMI a jen správně nastavíte.

Cena: 1 090 Kč

20W soundbar AIYIMA

Jestliže by váš televizor potřeboval trochu „posílit“ v oblasti zvuku, jako elegantní řešení se nabízí decentní soundbar. Že byste raději dva sloupové reproduktory po stranách? Ani to v tomto případě není problém. Zařízení se dá šikovně šikovně rozdělit na dva díly.

Cena: 1 300 Kč

Mini Bluetooth klávesnice

Musíte jednou za čas v TV zadávat delší texty? Třeba při přihlašování do aplikací nebo při vyhledávání? Tak asi uznáte, že je to pěkná otrava. Pořiďte si malou klávesnici (která má v sobě navíc i myš) a už to nikdy nebude problém.

Cena: 240 Kč

Univerzální IR ovládací stanice

Když už jsme u ovládání a otravných věcí, nesmíme zapomenout ani na neustálé hledání ovladačů ke všem možným zařízením. Nejen televizor můžete spojit se stanicí s infračerveným vysílačem, která už se postará o potřebnou komunikaci a instrukce. Ovládat ji můžete z mobilní aplikace.

Cena: 200 Kč

Skládací plastová polička na TV

Všechny ty set-top boxy, přehrávače, ovládací stanice, routery nebo právě dálkové ovladače umí zabrat pěkný kus prostoru pod či před televizí. Co takhle je uložit na ni? S touto skládací poličkou to může být velmi praktické a přitom vůbec ne škaredé řešení. Vybírat můžete ze tří velikostí.

Cena: 120 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Nabíjecí stojánek s USB / Lightning 100 Kč
Mini retro konzole 220
Sada na vlogování 210 Kč
Bluetooth handsfree 230 Kč
Essager 15W bezdrátová nabíječka 200 Kč
Aneng zkoušečka baterií 110 Kč
TOPK magnetický držák do auta 220 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Doporučíte jiné šikovné TV příslušenství?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)