5 tipů na zboží z Číny: Kreativní LED RGB chytré osvětlení

tipy-z-ciny-379-AliExpress-LED-RGB-chytre-osvetleni

Vítejte u dalšího vydání tipů na zajímavé zboží z obchodů na čínském AliExpressu. Dnes dostane prostor chytré osvětlení, kterým můžete zkrášlit váš byt. A nepůjde rozhodně jen o nějaké žárovky či LED pásky. Všechna zařízení si rozumí minimálně s aplikací / standardem Tuya.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Pár RGB LED panelů

Šikovné panely, které se rovnou prodávají v páru a s různými možnostmi napájení a ovládání. Můžete je postavit do rohu místnosti, na okraj stolu, nebo připevnit na zadní stranu televizoru či monitoru.

Cena: od 930 Kč

Ambientní kruhové RGB LED světlo na stůl

Krásné designové osvětlení, které udělá příjemnou atmosféru například na nočním stolu či pracovním stole. K dispozici jsou dvě velikosti a vybrat si můžete i koncovku pro napájení.

Cena: od 640 Kč

Sada šestiúhelníkových RGB LED panelů na zeď

Tohle se bude perfektně vyjímat v herně, obýváku nebo dětském pokoji. Díky jednotlivým segmentům je možné vytvořit libovolný obrazec, který snadno propojíte a nalepíte na zeď. Na výběr jsou sady se třemi, šesti nebo deseti kusy.

Cena: od 900 Kč

Pokojové RGB LED stojany

Jedny z nejprodávanějších světel na celém AliExpressu. Až 150centimetrové stojany dokáží rozzářit roh místnosti různými barvami. Je na výběr mezi dvěma velikostmi, černými či bílými rámečky a také je potřeba si dát pozor na druh bezdrátového připojení. U velké varianty v černém provedení a s Wi-Fi připojením je inzerována sedmidenní dodací doba.

Cena: 1 600 Kč

Stropní kulaté RGB LED světlo

Patrně nejnudnější světlo z celé dnešní pětice, nicméně díky napojení na mobil přes Bluetooth či Wi-Fi a široké RGB škále jde stále vyšší level svícení než u běžných stropních panelů. Na výběr je s bílým či černým rámečkem.

Cena: 820 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
LED “hříbek” do zásuvky 130 Kč
RGB LED panely na stůl 230 Kč
Samostatné šestiúhelníkové světlo s baterií 115 Kč
Kuchyňské světlo s pohybovým senzorem od 115 Kč
Ambientní osvětlení za TV 250 Kč
Fluorescenční krytky na ventilky 40 Kč
Noční světlo s pohybovým senzorem od 100 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaký jiný světelný kousek jste na AliExpressu pořídili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)