TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Baseus 65W nabíječka v Super Deals

tipy-z-ciny-449-aliexpress-super-deals-baseus-gan-nabijecka

Vítejte u další epizody seriálu Tipy z Číny, ve kterém doporučujeme zajímavé produkty z online tržiště AliExpress. Po delší době jsme se mrkli do kategorie Super Deals, kde jsme objevili lákavé dočasné slevy. Největší pozornost upoutala výkonná 65W GaN nabíječka značky Baseus.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Nabíječka Baseus 65W GaN Pro

Vícefunkční nabíjecí adaptér, který je vybaven přívodním kabelem o délce 1,5 metru. Můžete jej koupit i s „tuzemskou“ koncovkou do zásuvky, na výstupu pak najdete 2x USB-C a 2x USB-A konektory. Maximální výkon je 65 W, kterého lze dosáhnout při zapojení do jedné zdířky i v různých kombinacích.

Cena: 420 Kč

Essager bezdrátová 15W nabíječka

U nabíjení ještě chvilku zůstaňme. V Super Deals je za výhodnou cenu k dostání také plochá bezdrátová nabíječka Essager s výkonem 15 W. V balení je pouze kabel, takže by se vám případně mohl hodit i výše uvedený adaptér.

Cena: 190 Kč

Lenovo 3MPx indoor kamera

Bezpečnostní kamerka pro vnitřní použití, která nabídne rozlišení obrazu 2 304 x 1 296 px, oboustranné audio, rozpoznávání pohybu, plnobarevný noční režim nebo automatické sledování objektů. Skvěle může posloužit i jako dětská chůvička.

Cena: 500 Kč

Axnen P02 360° stolní gimbal

Pokud patříte nejen mezi fanoušky interiérových kamer, ale i mezi vyznavače domácího kreativního natáčení mobilním telefonem, máme pro vás další tip. Tento gimbal od značky Axnen s upevněním na stůl či stativ, který má ve výbavě například i automatické sledování obličeje, je momentálně za velmi příjemnou cenu. Můžete rovnou přikoupit i dvě dodateční světla.

Cena: 450 Kč

Baseus bezdrátová klávesnice

A ještě jednou značka Baseus a příjemně zlevněný kus elektroniky. V tomto případě bezdrátová klávesnice se zajímavými kulatými tlačítky. Když přihodíte par desítek korun, můžete mít i verzi s numerickou částí.

Cena: 460 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Mini LED noční světýlko 55 Kč
Připínací LED lampička 100
Aneng zkoušečka 200 Kč
Osmimístná prodlužovačka 290 Kč
Tripod s dálkovým ovládáním 300 Kč
Retro walkman sluchátka 70 Kč
Čistič na displej 100 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Jaké máte zkušenosti se značkou Baseus?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)