TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: zvonek s 2K kamerou a bezdrátová myš

xiaomi produkty myš kamera

Stejně jako každou neděli se i dnes mrkneme na tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se budeme zabývat několika vychytávkami domů, třeba chytrým zvonkem s 2K kamerou. Zaujmou může ale také odstraňovač žmolků či bezdrátová myš.

Xiaomi Mijia Mini USB Lint Remover

Xiaomi Mijia Mini USB Lint Remover je praktický odstraňovač žmolků, který můžete použít jak na oblečení, tak třeba na gauč či matraci. Nabíjí se skrz USB a na jedno nabití s ním můžete zacházet až 90 minut.

THE BEST XIAOMI GADGET FOR 2020 LINT REMOVER

THE BEST XIAOMI GADGET FOR 2020 LINT REMOVER

Cena: 320 Kč

Xiaomi Portable Mouse 2

Xiaomi Portable Mouse 2 je bezdrátová myš s rozlišením od 1200 do 4000 DPI. Zaujmout vás může její tvar, otázkou však je, jak na tom bude ergonomie. K dispozici je ve dvou barevných variantách, černé a bílé.

Xiaomi Mi Portable Mouse 2.4Ghz / Bluetooth Review

Xiaomi Mi Portable Mouse 2.4Ghz / Bluetooth Review

Cena: 460 Kč

Aqara Water Immersion Sensor

Aqara Water Immersion Sensor se hodí do každé domácnosti. Dokáže rozpoznat vodu a vlhkost, takže vás může zachránit před potopou, jelikož dostanete na váš telefon notifikaci.

Xiaomi Aqara Water Immersion Sensor, Remote Alarm Sensor

Xiaomi Aqara Water Immersion Sensor, Remote Alarm Sensor

Cena: 340 Kč

Xiaomi Smart Doorbell 3

Xiaomi Smart Doorbell 3 je nová verze chytrého zvonku s 2K kamerou, která umí rozpoznat obličeje. Můžete ji samozřejmě propojit s vaším mobilním telefonem a díky obousměrné hlasové komunikaci třeba sdělit pošťákovi, aby nechal balíček za dveřmi.

Xiaomi Smart Doorbell 3 REVIEW

Xiaomi Smart Doorbell 3 REVIEW

Cena: 2 000 Kč

Xiaomi Mijia Warm Windproof Gloves

Xiaomi Mijia Warm Windproof Gloves jsou praktické rukavice odolné proti větru i vodě. Navíc s nimi můžete pohodlně ovládat váš mobilní telefon bez toho, aniž byste je museli sundat z ruky.

NEW Xiaomi Winter Thermal Waterproof Gloves.

NEW Xiaomi Winter Thermal Waterproof Gloves.

Cena: 220 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)