Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: tři vychytávky pod 400 Kč

xiaomi produkty mi tv stick yeelight oclean

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s našimi tipy na Xiaomi produkty. Dnes budeme pokračovat v tipech na slevy, kterých je na Aliexpressu opravdu hromada. Zaujmout může teploměr na Bluetooth, žárovka Yeelight, nebo kartáček Oclean.

XIAOMI Mijia Bluetooth Thermometer

Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer je malý elektrický digitální teploměr, který se může pochlubit také senzorem vlhkosti. Je samozřejmě chytrý, takže jej můžete spárovat s aplikací Mijia a následně si zautomatizovat domácnost.

Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2 – Temperature Sensors – Bluetooth Thermometer – Mi Home

Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2 - Temperature Sensors - Bluetooth Thermometer - Mi Home

Cena: 150 Kč

Yeelight 1SE Colorful Bulb

Yeelight 1S 1SE Colorful Bulb je chytrá žárovka, která umí měnit barvy a navíc je nyní v zajímavé akci a to nejen na Aliexpressu, ale také u některých českých prodejců.

Yeelight Smart LED Bulb 1S Colour

Yeelight Smart LED Bulb 1S Colour

Cena: 290 Kč

Aqara Smart Wall Switch E1

Aqara Smart Wall Switch E1 vypadá jako standardní vypínač, ale ve skutečnosti jej můžete propojit s aplikací a napojit na něj třeba hned několik událostí, kromě všech světel v domě se vám může třeba zároveň také ztlumit topení. Jeho instalace je navíc poměrně snadná.

How to set up Aqara Smart Wall Switch H1 EU (No Neutral)

How to set up Aqara Smart Wall Switch H1 EU (No Neutral)

Cena: 340 Kč

Xiaomi Mi TV Stick 4K

V prosinci loňského roku se nám ukázal nástupce velice populárního gadgetu Xiaomi Mi TV Stick ve verzi se 4K. Kromě toho ale také přináší nový systém Android TV 11 a standardy Dolby Atmos a Dolby Vision. Jestliže tedy máte 4K telku a nejste spokojení s výchozím systémem, může být pro vás Xiaomi Mi TV Stick 4K zajímavým řešením.

Xiaomi Mi TV Stick 4K: Top 6 Reasons To Have it for Your TV

Xiaomi Mi TV Stick 4K: Top 6 Reasons To Have it for Your TV

Cena: 1 280 Kč

Oclean Endurance Smart Sonic Toothbrush

Oclean Endurance Smart Sonic Toothbrush je výkonný sonický kartáček, který vydrží na jedno nabití až měsíc a samozřejmě se chlubí také certifikací IPX7. Na rozdíl od dražších sourozenců ale není chytrý.

Oclean Endurance Smart Sonic Electric Toothbrush – Operation Video

Oclean Endurance Smart Sonic Electric Toothbrush - Operation Video

Cena: 460 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)