Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: levný mobil, zvonek a batoh

xiaomi produkty redmi 10c videozvonek

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na levný telefon Redmi 10C, který je vhodný pro nenáročné uživatele, termosku, batoh a také videozvonek s oboustrannou hlasovou komunikací.

Redmi 10C

Redmi 10C je základní mobil, který je vhodný pro méně náročné uživatele. Nabízí 6,71palcový IPS LCD displej s HD+ rozlišením, pod jeho kapotou tiká čipset Snapdragon 680 a nechybí ani 50Mpx hlavní fotoaparát. Potěší také velká 5000mAh baterie a a přítomna je zde i čtečka otisků prstů.

Redmi 10C Review – Amazing but there’s a catch!

Redmi 10C Review - Amazing but there's a catch!

Cena: 3 400 Kč

Xiaomi Wireless WiFi Doorbell

Xiaomi Wireless WiFi Doorbell je chytrý Wi-Fi zvonek s oboustrannou hlasovou a jednostrannou video komunikací. Ovládat jej můžete pomocí mobilu, ale také dalších zařízení jako je třeba chytrý budík Xiaomi (ten s Google Asistentem).

Xiaomi Mijia SMart Video Doorbell 2

Xiaomi Mijia SMart Video Doorbell 2

Cena: 560 Kč

XIAOMI MIJIA Nail Clippers Sets

XIAOMI MIJIA Nail Clippers Sets je set několika nástrojů, které vám pomohou se staráním se o vaše ruce a nohy. Kromě nůžek se zde nachází také kleště na nehty.

Xiaomi Space-Age Nail Kit

Xiaomi Space-Age Nail Kit

Cena: 220 Kč

Xiaomi Mijia Bag Polyester Backpack

Xiaomi Mijia Stainless Steel Coffee Thermos je levný batoh s objemem 20 litrů. Potěší také voděodolnost a snadné skladování, jelikož je tvořen z polyesteru a tak jej můžete snadno složit.

xiaomi batoh

Cena: 310 Kč

Xiaomi Mijia Stainless Steel Coffee Thermos

Xiaomi Mijia Stainless Steel Coffee Thermos je termoska, která je prodávaná ve dvou verzích – 400 a 550 ml. Můžete do něj dávat nejen nápoje, které chcete udržet teplé, ale i naopak ty, které chcete udržet studené.

Cena: 260 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)