Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: Mi Band 7, výkonný notebook a zakřivený monitor

xiaomi produkty mi band 7 redmibook pro 2022

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s našimi pravidelnými tipy na Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme třeba na nový náramek Xiaomi Mi Band 7, nedávno představený RedmiBook Pro 2022 v AMD edici nebo obří zakřivený monitor s vysokou obnovovací frekvencí.

Xiaomi Mi Band 7

Na Aliexpressu si můžete už nyní objednat náramek Xiaomi Mi Band 7, který čínský gigant představil teprve před pár týdny. Pokud si ale objednáte tuto variantu, musíte se smířit s absencí NFC a češtiny. Možná bychom na vašem místě ještě pár týdnů počkali. Podle nejnovějších informací se má globální verze představit již 21. června.

Xiaomi Mi Band 7 In-Depth Look: Your Favorite Smartband is BACK! 🔥

Xiaomi Mi Band 7 In-Depth Look: Your Favorite Smartband is BACK! 🔥

Cena: 1 200 Kč

Xiaomi RedmiBook Pro 15 2022

Xiaomi RedmiBook Pro 15 2022 je výkonný přenosný počítač s novou generací procesorů AMD Ryzen. Počítat můžeme také s jemným 90Hz displejem, dobrým chlazením nebo volitelnou grafickou kartou Nvidia RTX 2050, díky které na laptopu můžete i hrát. Zahrajete si plynule většinu dnešních titulů na střední grafické nastavení ve Full HD rozlišení, některé i ve vysokém.

RedmiBook Pro 2022

RedmiBook Pro 2022

Cena: 25 400 Kč

Xiaomi Curved Gaming Monitor 34”

Xiaomi Curved Gaming Monitor 34” jsme tu měli na začátku roku, ale tehdy byl za 11 800 Kč. Nyní je na něj zajímavá sleva a tento gigantický monitor se 144Hz obnovovací frekvencí můžete pořídit i za cenu okolo 10 000 Kč. Dle serveru Heureka se dá pořídit i v Česku za podobné peníze.

Xiaomi 34″ Ultrawide Monitor [Full Review & Comparison]

Xiaomi 34" Ultrawide Monitor [Full Review & Comparison]

Cena: 10 000 Kč

Xiaomi PetKit Fit 3 Smart Pet Tracker

Xiaomi PetKit Fit 3 Smart Pet Tracker je sledovací zařízení pro vašeho mazlíčka. Můžete navíc pomocí aplikace sledovat jeho aktivitu či spánek.

My New Smart Collar Petkit Fit 3

My New Smart Collar Petkit Fit 3

Cena: 340 Kč

Xiaomi Led Night Light Mushroom

Xiaomi Led Night Light Mushroom je vcelku primitivní světlo přímo do zásuvky ve tvaru houby.

Lekker LED Mushroom Night Light

Lekker LED Mushroom Night Light

Cena: 80 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)