TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: kamera k TV a levná sluchátka

xiaomi produkty sluchátka kamera

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s našimi tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Dnes se mrkneme na levná bezdrátová sluchátka, chytrou varnou konvici, nebo třeba Full HD kameru k televizi.

Redmi Airdots 2

Redmi Airdots 2 jsou zcela základní bezdrátová sluchátka. Nenabídnou bůhví jak kvalitní zvuk, ale pro základní poslech, nebo třeba na podcasty do přírody vám bohatě postačí. Na jedno nabití vydrží až 4 hodiny, spolu s pouzdrem pak až 12 hodin. Zaujmou hlavně svou nízkou cenou.

Redmi Airdots 2 – [Full Review]

Redmi Airdots 2 - [Full Review]

Cena: 140 Kč

Xiaomi Home Indoor Automatic Fragrance Machine

Xiaomi Home Indoor Automatic Fragrance Machine vám automaticky osvěží vzduch. Na jedno nabití vydrží až 2 měsíce a součástí konstrukce je také  LED displej.

Cena: 340 Kč

Xiaomi Mijia Hair Clipper Trimmer

Hledáte levný zastřihovač vousů a vlasů? Pak můžete sáhnout po Xiaomi Mijia Hair Clipper Trimmer, který je nabízen v několika sadách s různými nástavci.

Xiaomi Mijia Hair Clipper / Trimmer – Unboxing & Hands On ( Buy Links @ Description )

Xiaomi Mijia Hair Clipper / Trimmer - Unboxing & Hands On ( Buy Links @ Description )

Cena: 1 200 Kč

Xiaomi TV Camera Video 1080P

Xiaomi TV Camera Video 1080P je kamerka, kterou můžete připojit k televizi, notebooku a klidně i mobilu. Musíte si ale zkontrolovat, zda je s vaším modelem kompatibilní. Nabízí až Full HD rozlišení. Pokud se tedy chcete na dálku spojit s rodinou a vidět ji na velké obrazovce, může jít o ideální volbu.

Mi TV Webcam Full HD at Rs 1999 | Unboxing & Review | Worth or Waste? 🔥

Mi TV Webcam Full HD at Rs 1999 | Unboxing & Review | Worth or Waste? 🔥

Cena: 1 400 Kč

Xiaomi Mijia Smart Kettle 2 Pro

Xiaomi Mijia Smart Kettle 2 Pro je chytrá varná konvice s OLED panelem, kterou můžete propojit s vaším mobilem a ovládat ji na dálku. Jestliže tedy nechcete čekat na horkou vodu, můžete si zautomatizovat chytrou domácnost a nastavit si, aby se vám zapínala třeba každé ráno v určitou hodinu.

Xiaomi Mijia Thermostatic Electric Kettle 2 Pro

Xiaomi Mijia Thermostatic Electric Kettle 2 Pro

Cena: 1 300 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)