Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: kompresor a herní 165Hz monitor

xiaomi produkty

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s našimi tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Mrkneme se na kapesní kompresor, herní monitor se 165Hz obnovovací frekvencí i olejový rozprašovač.

Xiaomi Mijia Digital Tire Inflator Portable Compressor

Xiaomi Mijia Digital Tire Inflator Portable Compressor je kapesní kompresor, který se může v mnoha případech hodit. Disponuje baterií o kapacitě 2000 mAh, což v praxi znamená, že dokáže nafouknout až 8,5 pneumatiky automobilu na jedno nabití. Výrobce rovněž slibuje dofouknutí pneumatiky, která je úplně vyfouklá za 11 minut. V balení naleznete kromě zařízení také jehlu, pouzdro a adaptér.

Xiaomi Air pump – Tested on everything that inflates!

Xiaomi Air pump - Tested on everything that inflates!

Cena: 1 100 Kč

Xiaomi Mijia Kitchen Set Oil Dispenser

Patříte-li stejně jako my k milovníkům olivového oleje, možná oceníte Xiaomi Mijia Kitchen Set Oil Dispenser. Jedná se o rozprašovač, který můžete používat při vaření, nebo pro ozdobení jídla. Sami jeden podobný máme a nemůžeme si jej vynachválit.

Xiaomi Kitchen Stainless Steel Oil Sprayer

Xiaomi Kitchen Stainless Steel Oil Sprayer

Cena: 200 Kč

Xiaomi Mijia Smart Electric Pressure Cooker 2.5L

Xiaomi Mijia Smart Electric Pressure Cooker se může pochlubit objemem 2,5 litru (prodávají se ale i větší varianty) a kromě klasického ovládání jej lze používat také pomocí aplikace Mijia, která kromě jiného nabízí několik stovek zajímavých receptů.

Xiaomi Mijia Smart Electric Pressure Cooker

Xiaomi Mijia Smart Electric Pressure Cooker

Cena: 1 600 Kč

Xiaomi Massage Gun

Masážní pistole od Xiaomi vám uleví od vašich bolestí. Můžete masírovat sami sebe nebo své blízké, osobně s podobným produktem nemáme zkušenosti, ale vypadá poměrně lákavě. Na Aliexpressu si můžete přečíst velké množství pozitivních recenzí, takže se může jednat o zajímavý dárek třeba pod stromeček.

Yunmai (Xiaomi Ecosystem) Massage Gun Pro Basic Review (2020) | PART 2

Yunmai (Xiaomi Ecosystem) Massage Gun Pro Basic Review (2020) | PART 2

Cena: 970 Kč

Xiaomi Redmi Gaming Monitor G24

MonitorXiaomi Redmi Gaming Monitor G24 je ideální panel nejen pro kancelářskou práci, ale také pro hraní her. Jedná se o displej s rozlišením Full HD a velmi tenkými rámečky, díky čemuž si jich můžete koupit více a nebudou vás rušit. Obnovovací frekvence pak činí solidních 165 Hz.

Xiaomi Mi Monitor 1A Review: The Best Budget Monitor?

Xiaomi Mi Monitor 1A Review: The Best Budget Monitor?

Cena: 4 600 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)