TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: Ultralevná bezdrátová sluchátka a kvalitní monitor

xiaomi produkty sluchátka monitor

Dnešní díl seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty věnujeme produktům, které zná většina z vás. Podíváme se třeba na levné hodinky Xiaomi Mi Watch Lite, ale také ultralevná sluchátka Redmi AirDots 2 nebo kancelářský monitor, který zaujme především svými tenkými rámečky. Řada přijde také na prémiový laptop Redmi, jež nabízí procesory Intel Core 11. generace a dedikovanou grafickou kartu Nvidia.

Xiaomi Mi Watch Lite

Xiaomi představilo pro globální trh v prosinci loňského roku. Jedná se o velmi levné zařízení, které se dnes dočkalo svého nástupce (Redmi Watch se na globálním trhu jmenují právě Xiaomi Mi Watch Lite). Můžeme počítat s 1,4″ panelem s rozlišením 320 x 320 pixelů, sledování srdečního tepu, spánku nebo 120 různými ciferníky. Samozřejmostí je Bluetooth 5.0 LE, NFC či týdenní výdrží baterie.

XIAOMI Mi Watch Lite Review – The best budget smart watch of 2021?

XIAOMI Mi Watch Lite Review – The best budget smart watch of 2021?

Cena: 1 200 Kč

Xiaomi Redmi AirDots 2

Xiaomi má ve svém portfoliu hned několik bezdrátových sluchátek, přičemž Redmi AirDots 2 jsou teď za doslova směšné peníze. Třetí generace sice nabízí mnoho funkcí navíc, ale jsou mnohonásobně dražší. Co tedy umí sluchátka za necelé dvě stovky? Nechybí slušná výdrž (asi 4 hodiny na jedno nabití), 7,2mm dynamické měniče či podpora kodeků AAC/SBC nebo fyzické tlačítko.

Redmi Airdots 2 – [Full Review]

Redmi Airdots 2 - [Full Review]

Cena: 180 Kč

Xiaomi Redmi Desktop PC Monitor

Monitor Xiaomi Mi 23,8“ 1C je ideální panel pro kancelářskou práci. Jedná se o IPS displej s rozlišením Full HD a velmi tenkými rámečky, díky čemuž si jich můžete koupit více a nebudou vás rušit. Přestože obnovovací frekvence činí 60 Hz, jeden ze zákazníků na Aliexpressu tvrdí že se mu jej povedlo rozchodit i na 75 Hz.

Xiaomi Mi Monitor 1A Review: The Best Budget Monitor?

Xiaomi Mi Monitor 1A Review: The Best Budget Monitor?

Cena: 3 600 Kč

Xiaomi RedmiBook Pro 15

Xiaomi RedmiBook Pro 15 je solidní laptop s procesory Intel Core i5/i7 11. generace a skvělým 3.2K displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz. Nechybí ani dedikovaná grafická karta Nvidia GeForce MX450, která dokáže zajistit dostatečné snímky i pro tituly jako Mafia: Definitive Edition, FIFA 22, Star Wars Jedi Fallen Order nebo Zaklínač 3. Potěší rovněž podpora Wi-Fi 6 či čtečka otisků prstů a kvalitní zpracování.

Redmibook Pro 15 Review Better Than The Mi Notebook Pro?

Redmibook Pro 15 Review Better Than The Mi Notebook Pro?

Cena: 30 000 Kč

Nevybrali jste si žádný produkt? Mrkněte na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty jste si vybrali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)