Tipy na Xiaomi produkty: užitečná pomůcka k počítači i termoska

xiaomi produkty termoska usb hub 5 in 1

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s našimi tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Do našeho výběru se tentokrát dostala malá termoska, která se vám vejde v podstatě kamkoliv, USB hub k počítači, levnější alternativa k AirTagu od Applu nebo čistící sada pro bezdrátová sluchátka.

Xiaomi Mijia Thermos Cup 2

Xiaomi Mijia Thermos Cup je malá termoska s objemem 480 ml. Její hlavní výhoda tkví především v kompaktnosti, ale také kvalitním zpracování. Více než 6 hodin dokáže nápoj udržet na teplotě okolo 68 stupňů.

Unboxing Xiaomi Mijia Portable Mini Thermos Cup 350ml

Unboxing  Xiaomi Mijia Portable Mini Thermos Cup 350ml

Cena: 590 Kč

Xiaomi Youpin Portable 5 In 1 Hub

Xiaomi Youpin Portable 5 In 1 Hub je USB hub s USB-C konektorem, díky kterému si rozšíříte porty u vašeho notebooku či stolního počítače. V dnešní době vzniká velká spousta notebooků, které jsou sice tenké, ale za to nemají dostatečnou portovou výbavu. Jako příklad můžeme uvést novější MacBooky. Tato pomůcka vám vrátí zpět klasické USB-A porty a dokonce i HDMI.

Cena: 750 Kč

Xiaomi Youpin Ranres Smart Anti Lost Device

Xiaomi Youpin Ranres Smart Anti Lost Device je v podstatě levnější alternativou Apple AirTagu nebo Samsung SmartTagu pro Android zařízení. Můžete si jej zavěsit třeba na klíče, ale klidně i na vašeho mazlíčka.

Cheaper AirTag replacement – XIAOMI RANRES Intelligent Anti-Lost Device

Cheaper AirTag replacement - XIAOMI RANRES Intelligent Anti-Lost Device

Cena: 375 Kč

Xiaomi UV Toothbrush Sterilizer

Xiaomi UV Toothbrush Sterilizer je UV sterilizátor zubních kartáčků a zároveň jejich držák. Vydrží nabitý až měsíc, takže jej stačí připevnit kamkoliv do koupelny a v podstatě se o něj dlouho nemusíte starat.

XiaoMi | Mijia UV Light Toothbrush Sterilizer

XiaoMi | Mijia UV Light Toothbrush Sterilizer

Cena: 690 Kč

Xiaomi New Cleaning Kit for Airpods

Xiaomi New Cleaning Kit for Airpods je čistící sada pro AirPods sluchátka, ale samozřejmě s ní můžete čistit i jakákoliv jiná. Jestliže je používáte často, dobře víte že ušní maz a bordel z kapes se na TWS sluchátka přichytí velice snadno.

Earbuds & Airpods Cleaning Pen & Tool

Earbuds & Airpods Cleaning Pen & Tool

Cena: 75 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)