Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: rozprašovač oleje, sonda i malý zvlhčovač

xiaomi produkty tipy

Vánoce jsou sice za námi, ovšem to neznamená, že byste si nemohli udělat radost po nich. V tomto díle našeho pravidelného seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty se podíváme na několik vychytávek do kuchyně, malou kamerku nebo praktický zvlhčovač vzduchu.

Xiaomi Mijia Kitchen Set Oil Dispenser

Patříte-li stejně jako my k milovníkům olivového oleje, možná oceníte Xiaomi Mijia Kitchen Set Oil Dispenser. Jedná se o rozprašovač, který můžete používat při vaření, nebo pro ozdobení jídla. Sami jeden podobný máme a nemůžeme si jej vynachválit.

Xiaomi Kitchen Stainless Steel Oil Sprayer

Xiaomi Kitchen Stainless Steel Oil Sprayer

Cena: 200 Kč

Xiaomi Youpin Air Humidifier 2021

Xiaomi Youpin Air Humidifier 2021 je zvlhčovač vzduchu, který se dobíjí přes USB-C a vydrží nabitý až 7 hodin. Pokud vás tedy trápí suchý kašel, suché rty nebo ruce, můžete právě o tomto kousku začít přemýšlet. Zejména v zimním období, kdy je doma neustále zatopeno, čímž se vzduch vysušuje jde o velmi užitečný gadget.

Cena: 350 Kč

Xiaomi Youpin Teslong Endoscope

Xiaomi Youpin Teslong Endoscope potěší všechny kutily. Jedná se o malou kamerku, kterou můžete zastrčit v podstatě kamkoliv a následně přes aplikaci vidět obraz na vašem telefonu. Kvalita sice není nic moc, ale na prozkoumání míst, kam byste se normálně nedostali postačí. Maximální rozlišení činí 1280 x 720 pixelů.

Teslong – Endoscope Inspection Camera – Dual Lens Borescope

Teslong - Endoscope Inspection Camera - Dual Lens Borescope

Cena: 1 800 Kč

Xiaomi 6 Grids Kitchen Cereal Dispenser

Xiaomi 6 Grids Kitchen Cereal Dispenser je zásobník, kam můžete dát až 6 různých surovin jako třeba rýži, fazole, kuskus nebo cizrnu a následně si z něj brát přesně tolik, kolik potřebujete. Jde o vychytávku, která je nejen praktická, ale také dobře vypadá.

Rotating Grain Storage Tank Wall Mounted Box Sealed Food Rack

Rotating Grain Storage Tank Wall Mounted Box Sealed Food Rack

Cena: 350 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)