Tipy na Xiaomi produkty: domácí mazlíčci, mixér a praktický displej

xiaomi produkty domaci mazlicci

Je neděle, takže můžete samozřejmě počítat s pravidelnou dávkou našich tipů na zajímavé Xiaomi produkty. Pokud máte doma nějakého čtyřnohého přítele, připravili jsme si hned dva zajímavé produkty, které možná ocení. Dále zde naleznete praktický set, díky kterému si obstaráte pedikúru nebo třeba malý mixér.

Xiaomi Smart Cat Toy

Xiaomi Smart Cat Toy je balónek, který vaší kočku buď vyděsí, nebo si s ním bude ochotně hrát klidně několik desítek minut. Na naší kočku podobné věci fungovali, ale viděli jsme spoustu mnohem hravějších kocourů, kteří si s podobnou věcí užili spoustu zábavy.

Xiaomi Petoneer Smart Cat Toy Ball (Unbox/Review/Demo)

Xiaomi Petoneer Smart Cat Toy Ball (Unbox/Review/Demo)

Cena: 245 Kč

Xiaomi Mijia Portable Juicer Mixer

Pokud stejně jako my ujíždíte na smoothies, možná stojí za vyzkoušení Xiaomi Mijia Portable Juicer Mixer, díky kterému si můžete rozmixovat a klidně rovnou vypít nejrůznější druhy ovoce. Jde ale o klasickcý mixér, takže si v něm můžete klidně udělat mléčný koktejl a další pochutiny.

Xiaomi Mijia Mini Portable Juice Blender Review! 🍇 🍹 (With Type-C 🔌)

Xiaomi Mijia Mini Portable Juice Blender Review! 🍇 🍹 (With Type-C 🔌)

Cena: 740 Kč

Xiaomi Portable Nail Clipper Set

Xiaomi Portable Nail Clipper Set je základní set, se kterým si většina mužů vystačí. Jestliže tedy nemáte rádi pedikúru a rádi byste vyměnili vaše 10 let staré a rezavé nůžky, tohle je zajímavá volba za pár korun.

Xiaomi Space-Age Nail Kit

Xiaomi Space-Age Nail Kit

Cena: 250 Kč

Xiaomi Miaomiaoce E-ink LCD Large Digital Display

Xiaomi Miaomiaoce E-ink LCD Large Digital Display je jednoduchý displej, který si můžete umístit kamkoliv budete potřebovat. Můžete na něm sledovat aktuální teplotu v pokoji, vlhkost a také čas.

Miaomiaoce Screen LCD Large Digital Display Thermometer Hygrometer Clock Temperature Humidity Sensor

Miaomiaoce Screen LCD Large Digital Display Thermometer Hygrometer Clock Temperature Humidity Sensor

Cena: 220 Kč

Xiaomi Mijia Kitten Puppy Pet Water Dispenser

Xiaomi Mijia Kitten Puppy Pet Water Dispenser je vodní fontána, kterou mají obecně mazlíčci celkem rádi. Pijí z ní radši než z klasické misky, což můžeme potvrdit. Jeden ze členů naší rodiny přiměl kočku mnohem více pít právě díky podobnému produktu.

Xiaomi Kitten Puppy Pet Water Dispenser.(link in description)

Xiaomi Kitten Puppy Pet Water Dispenser.(link in description)

Cena: 1300 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)