Nudíte se? Máme pro vás tipy na nejlepší drama Netflix seriály

nejlepší drama netflix seriály

Všichni máme rádi drama filmy a seriály. Jedná se o záležitosti, které rády hrají na city. Na Netflixu nalezneme spoustu zajímavých seriálů, u kterých si můžete udělat pěkný večer. V tomto článku se zaměříme nejen na drama seriály, ale také na ty, které spadají hned do několika žánrů. Pojďme si tedy ukázat ty nejlepší drama seriály, které naleznete na platformě Netflix.

Nejlepší drama Netflix seriály

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

TY

TY je jistě originálním konceptem, kdy je zde kladen veliký důraz na příběh a hlavní postavy. Joe a Beck se seznámí, navzájem mezi nimi pracuje jistá chemie a nějakou dobu spolu randí. Ovšem Joe se do ni zakouká trochu jiným způsobem a začíná Beck sledovat. Tím začíná velice napínavý příběh, kdy se Joe prezentuje jako hodný muž, který se snaží najít tu pravou lásku. Později však zjistíme, že je vše trochu jinak. Pokud čekáte akci, musíme vás zklamat. Téměř veškerý děj se zde odehrává v rozhovorech a monolozích.

YOU Trailer (2018) Netflix

YOU Trailer (2018) Netflix

Orange is The New Black

Tento seriál je natočen dle knižní předlohy autorky Piper Kermanové, která popisuje zážitky z ženského vězení. Seriál měl premiéru již v roce 2013 a nyní má 6 sérií po 13 epizodách, takže rozhodně bude se na co koukat. Hlavní hrdinka je zde usvědčena z pašování drog své bývalé přítelkyně a je odsouzena. Ve vězení stráví rok a půl a až zde zjišťuje, jak to chodí ve vězení a že se od toho mužského dosti liší.

Orange Is The New Black – Season 1 – Official Trailer [HD]

Orange Is The New Black - Season 1 - Official Trailer [HD]

GLOW

Tento seriál je dle mého názoru trochu podceňovaný a musím se přiznat, že i já se trochu nutil, abych se na něj vůbec podíval. Ženský wrestling opravdu nezní jako záživné téma, ovšem opak je pravdou. G.L.O.W je zkratka Gorgeous Ladies Of Wrestling, tedy v překladu krásné ženy wrestlingu. Vypraví o příběhu Ruth, která je herečkou a smůla se jí lepí na paty všude, kam přijde. Stane se však hlavním záporákem v seriálu o ženském wrestlingu a vypráví se zde nejen příběh samotné Ruth, ale také ostatních postav. Nalezneme zde vtipné, ale také dramatické scény.

GLOW Official Trailer (2017) Alison Brie Netflix New TV Series HD

GLOW Official Trailer (2017) Alison Brie Netflix New TV Series HD

The End of the F***ing World

V tomto seriálu se setkáváme s Jamesem a Alyssou. Oběma je sedmnáct let a mají společného mnohem více, než se na první pohled zdá. James si o sobě myslí, že je psychopat a že potřebuje zabíjet lidi. Alyssa je sprostá a ráda porušuje pravidla. Ani doma to nemají ideální. Jednoho dne se ve škole seznámí a později spolu začnou chodit. Tím začne poutavý příběh plný dobrodružství i nečekaných zvratů. Pokud si říkáte, že jste vyrostli z dívaní se na teen movies, jedná se o stejnou záležitost, jako v případě Sexuální výchovy. Tento seriál je jak pro mladé, tak i pro dospělé.

THE END OF THE F***ING WORLD Official Trailer (2018) Netflix Comedy TV Show HD

THE END OF THE F***ING WORLD Official Trailer (2018) Netflix Comedy TV Show HD

Dark

Abych byl upřímný, nejsem fanouškem německých filmů a seriálů. K tomuto seriálu jsem se odhodlal až po několika kladných ohlasech od přátel a udělal jsem sakra dobře. Seriál sice svůj původ nezapře, ale to mi nevadí. Dark je skvělým mysteriózním seriálem, který slupnete na jeden zátah, ani nebude vědět jak. Vše se zde odehrává v malém městečku Windem, kde se neodehrává nic zásadního. Tedy až do doby, kdy v něm zmizí malý chlapec. Vše však začíná ve chvíli, kdy si jeden z hlavních protagonistů všimne souvislostí s podobným zmizením chlapce před 30ti lety. Jo a pokud nemáte skvělou paměť, vezměte si ke sledování poznámkový blok. Seriál je totiž poměrně těžký na pochopení a dochází zde k různým časovým odchylkám.

DARK Season 1 Official Trailer # 2 (2017) Netflix Mystery TV Series HD

DARK Season 1 Official Trailer # 2 (2017) Netflix Mystery TV Series HD

Pokud jste si nevybrali z výše uvedeného seznamu, můžete si přečíst náš první či druhý díl našeho seriálu. Že jste už vše viděli? Tak si počkejte do příštího týdne, kdy pro vás budeme mít připravený další díl těch nejlepších seriálů na Netflixu.

Máte tipy na jiné drama Netflix seriály?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)