TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Black Friday a Cyber Monday na AliExpressu

tipy-z-ciny-440-aliexpress-black-friday-cyber-monday-slevy-sleva-akce

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínského tržiště AliExpress. Je zde nadále možné využít slev spojených s celosvětovým fenoménem Black Friday a navíc začala i související akce Cyber Monday. Některé produkty mají sníženou cenu a obecně na celém portálu platí sleva 70 Kč při nákupu za každých 350 korun.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Dron E88Pro s kamerkou

Velmi levná kvadrokoptéra, která může být například skvělým dárkem pro děti a následně zábavou pro celou rodinu. Od kamerky rozhodně neočekávejte zázraky, ale za těch pár stovek si můžete pořídit malou nadstavbu k běžnému autíčku na ovládání. Cena se odvíjí od vybavení a příslušenství.

Cena: od 360 Kč

Fotoaparát a kamerka pro děti

Také vám často chtějí vzít z ruky telefon či dražší fotoaparát nebo kameru a věnovat se pořizování záběrů, z čehož máte trochu strach? Jako řešení jim můžete pořídit malý a odolný kompakt, který má jednoduché ovládání a velký displej pro prohlížení výtvorů. Součástí balení je i 32GB paměťová karta.

Cena: 290 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Herní ovladač Ipega PG-9156

Šikovný herní pomocník pro ty, kteří si chtějí zpříjemnit hraní nejen s připevněným mobilem, ale třeba také v kombinaci s chytrou televizí, starším PlayStationem nebo počítačem s Windows. Disponuje připojením přes Bluetooth i 2,4GHz síť, výdrž na jedno nabití je až 15 hodin.

Cena: 560 Kč

Chytré hodinky HAYLOU Watch R8

Smartwatch od populární čínské značky, která je trochu ve stínu jiných tamních gigantů, ale nabízí neméně zajímavý poměr ceny a výkonu. Model R8 má 1,43″ AMOLED 60Hz displej, více než 100 sportovních režimů, zhruba týdenní běžnou výdrž (dvacetidenní v úsporném režimu), bezdrátové nabíjení nebo možnost volání přes Bluetooth či ovládání fotoaparátu v mobilu. Jen je škoda, že chybí zabudovaná GPS.

Cena: 780 Kč

MOES chytrá zásuvka s protokolem Matter

Chytrá zásuvka prověřené značky MOES, která podporuje nový univerzální komunikační protokol Matter. Časem by tedy neměla mít problém komunikovat například s jinými smart produkty z LIDLu, IKEA nebo chytrými věcmi od Samsungu. V připojené aplikaci je možné sledovat i spotřebu.

Cena: 290 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Krimpovací kleště 250 Kč
Barevný obal na Xiaomi / Redmi telefon 100
Zimní rukavice s možností ovládat mobil 120 Kč
Vention RCA kabel 80 Kč
Krycí sklíčka na fotoaparáty Samsung Galaxy S23 30 Kč
Kovový řemínek pro Xiaomi Band 80 Kč
LED kruhové světlo 250 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Co dalšího zajímavého jste v rámci Black Friday našli?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)