Pařba na víkend – tipy na Android hry 236: robotičtí templáři, Lara Croft a další

parba hlavni

Že jste při vydání prvního dílu Tomb Raider tesknili po druhém? Už nemusíte, druhý díl legendární vykradačky hrobů je v obchodě Google Play ke stažení. Hned poté se probudíte na palubě vesmírné lodi, která byla napadena zombies, a to ve hře Dead Effect 2. Poté si zahrajete několikrát oceněnou logickou hru In Between. Pokud máte rádi karetní hry, jistě vás potěší velmi dobře hodnocený titul Deck Heroes. Na závěr budete velet jednotce robotických templářů ve hře Templar Battleforce RPG. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry.

Tomb Raider 2

Po prvním díle úspěšné Android předělávky známé hry Tomb Raider se do obchodu Google Play dostává druhý díl. Společnost SQUARE ENIX tak plní přání nespočtu hráčů a fanoušků Lary Croft po celém světě. Přitom se není vůbec čemu divit, neboť právě druhý díl populární vykradačky hrobů patří k těm nejlepším “old-schoolovkám”, jaké kdy spatřily světlo světa. Novinka dle popisku v Google Play přináší nové lokace, zbraně a achievementy. Kromě toho vás samozřejmě čeká stará dobrá Lara, a to se vším všudy (představte si pod tím, co chcete:)). Pokud byste tedy chtěli rádi zavzpomínat, jak povedený tento díl ve skutečnosti je, rozhodně neváhejte Tomb Raider 2 zakoupit. SQUARE ENIX navíc pro hru stanovilo vcelku příjemnou cenu – 38 Kč.

Tomb Raider II
Tomb Raider II

Dead Effect 2

Akční střílečku z první osoby – Dead Effect, jsme vám představili v jednom ze starších dílů seriálu Pařba na víkend. Nejen v době vydání, ale i dnes ji můžeme hravě zaškatulkovat mezi jednu z nejlepších FPS her pro Android, a to především díky výbornému grafickému zpracování. Proto vám určitě udělá radost fakt, že pokračování hry Dead Effect je již ke stažení v Google Play, navíc zdarma. V druhém díle bude vaším úkolem najít a zlikvidovat příšeru, která dokáže ovládat myšlenky. Než se k ní ovšem dostanete, čeká na vás spousta zombies, ozbrojených vojáků či laserových sentinelů. Ve hře lze optimalizovat nastavení grafiky, díky čemuž lze nastavení upravit tak, abyste si Dead Effect 2 užili i na zařízeních s nepříliš výkonnými “vnitřnostmi”.

Dead Effect 2
Dead Effect 2

In Between

In Between je dech beroucí logická hra s velmi kvalitním zpracováním. Hra si během své působnosti vysloužila již několik ocenění, čemuž se nelze vůbec divit. Tento 2D titul nabídne 60 levelů, v nichž se podíváte do myšlenek hlavního protagonisty, který v každém levelu komentuje svůj smutný příběh. S hlavním hrdinou budete ohýbat prostor, přičemž se budete snažit, abyste nenarazili na některou z mnoha překážek. Cílem každého kola je dosáhnout cíle v podobě osvícených dveří. In Between zaujme nejen svým nevšedním nápadem, ale také profesionálním dabingem a hypnotizujícím soundtrackem.

In Between
In Between

Deck Heroes

Není týden, kdy by se v obchodě Google Play neobjevila nová karetní hra. Deck Heroes vytvořila společnost IGG.com, která je známa tituly, jako například Castle Cash či Clash of Lords. V karetní hře Deck Heroes budete zachraňovat napadené království, a to prostřednictvím vašich neohrožených bojovníků (v podobě karet). Hra čerpá z ověřených principů klasických karetních her, přičemž spoléhá na vaše taktické schopnosti. Klíčovým herním prvkem je samozřejmě vybudování optimálního decku, se kterým budete pro soupeře představovat noční můru. Hra je ke stažení zdarma, takže ji neváhejte vyzkoušet.

Deck Heroes: Legacy
Deck Heroes: Legacy

Templar Battleforce RPG

Závěrem zde máme jedno velmi kvalitní RPG, které lze v současné době zakoupit s 30% slevou. V Templar Battleforce budete hrát za “robotické” templáře, kteří se vydávají do boje proti zlověstným jednotkám Xenos. Jedná se o tahovou strategii, v níž musíte uvažovat nad každým dalším krokem vašich templářů a zároveň předvídat útoky protivníků. Postupem hraní získáváte nové templáře s unikátními schopnostmi. S nepřátelskými jednotkami se utkáte nejen na otevřených prostranstvích, ale i úzkých chodbách, kde každé vaše zaváhání může být přísně potrestáno. Do hry vás vtáhne její poutavý příběh, díky němuž se jen tak nezačnete nudit.

Templar Battleforce RPG
Templar Battleforce RPG

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)