Sygic (spolu)vyvinul speciální navigační displej pro motorkáře

Tilsberk head-up display pro motorkáře Sygic

Společnost Sygic, která má na svědomí populární stejnojmennou navigační aplikaci, se pochlubila zařízením s názvem Tilsberk head-up display. To umožňuje motocyklistům držet správný směr, aniž by museli spustit oči ze silnice. Speciální projekční zařízení je dalším dílem z řady motorkářského příslušenství z produkce německé firmy Digades. Sygic se na vývoji spolupodílel dodáním mapových a navigačních podkladů.

TILSBERK Head-Up Display für Motorradfahrer

TILSBERK Head-Up Display für Motorradfahrer

„Na hledí přilby motocyklisty promítá důležité informace včetně rychlostních limitů, aktuální rychlosti, nadcházejících zatáček, doby jízdy a ujeté vzdálenosti. Zařízení lze Tilsberk head-up display pro motorkáře Sygic a jeho baterie vydrží až 12 hodin. Systém také podporuje import tras prostřednictvím souborů GPX nebo přímé připojení k aplikaci calimoto… Systém využívá mobilní SDK Sygic a nabízí personalizované trasy a podrobnou navigaci přizpůsobenou pro motorkáře,“ zmiňuje Sygic v tiskové zprávě.

Head-up displej Tilsberk, jehož cena je 399 eur (cca 9 500 Kč), lze ovládat prostřednictvím speciální aplikace. V ní si uživatel může přizpůsobit zobrazení, zahájit trasu a přistupovat k dalším funkcím. Motocyklisté si mohou vybrat z různých modulů podle svého zamýšleného použití a preferencí.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolikrát do roka sedíte na motorce?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)