Změna! Hodinky TicWatch brzy dostanou aktualizaci na Wear OS 3

ticwatch pro 3 gps wear os 3
  • TicWatch Pro 3 se nakonec dočkají systému Wear OS 3
  • Aktualizace je podle všeho za rohem

Společnost Mobvoi před nějakou dobou sdělila, že všechny hodinky, které mají čipset Snapdragon Wear 4100 mohou počítat s aktualizací na systém Wear OS 3. Toto stanovisko však později vyvrátila tvrzením, že se aktualizace nakonec dočkají pouze modely TicWatch Pro 3 Ultra a TicWatch E3. A teď své plány opět mění. Firma totiž potvrdila, že hodinky TicWatch Pro 3 dostanou nový systém také.

Podle dostupných informací je Wear OS 3 aktualizace pro Mobvoi TicWatch Pro 3 za rohem a slibuje hromadu vylepšení. Datum vydání aktualizace sice zatím neznáme, ale společnost přislíbila, že se brzy dozvíme další novinky na jejich oficiálním webu. Původně se majitelé měli dočkat nového systému až ve třetím čtvrtletí letošního roku, což se zřejmě změnilo. Jedním z možných důvodů urychlení aktualizace je blízký příchod systému Wear OS 4. Ten Google uvede na své květnové konferenci Google I/O vedle nových Pixelů a Androidu 14.

Pokud tedy máte nějaké hodinky Mobvoi s novějším Snapdragonem, můžete se na aktualizaci v blízké době těšit. Jakmile bude na hodinkách dostupná, budeme vás o ni informovat a mrkneme se také na všechny klíčové novinky.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte nějaké hodinky od firmy Mobvoi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)