TicWatch GTH 2 už jsou v prodeji. Můžete je mít za 2 tisíce

Mobvoi TicWatch GTH 2 cena prodej AliExpress

Nedávno jsme vás informovali o tom, že společnosti Mobvoi uvedla nový model hodinek značky TicWatch. Novinka s názvem TicWatch GTH 2, která svým vzhledem připomíná Apple Watch, už se také začala oficiálně prodávat. Evropská cena je dle předpokladů téměř dvojnásobná oproti té čínské zaváděcí, nicméně i tak jde o velmi zajímavé hodinky, které budou ve své cenové kategorii silnou konkurencí. Například díky měření teploty nebo až desetidenní výdrži.

Z e-mailového newsletteru, který firma Mobvoi před několika hodinami poslala svým fanouškům, odkazuje výrobce na dvě místa prodeje. Na oficiálním webu jsou TicWatch GTH 2 k dostání za 80 eur, tedy asi 1 940 Kč. Alternativním místem nákupu je AliExpress, kde svítí cena 2 020 Kč. V obou případech není třeba doplácet další poštovné či clo.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Je zajímavé, že ČR momentálně patří do skupiny pouhých osmi zemí, kde jsou hodinky dostupné. Čeština nicméně podle oficiálních zdrojů není v hodinkách přítomná. TicWatch GTH 2 se vyrábějí pouze v černém provedení.

Jak se vám líbí oficiální cena TicWatch GTH 2?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)