Chcete nové TicWatch E3 zdarma? Nyní máte jedinečnou příležitost

ticwatch e3 zdarma

Na oficiálním webu Mobvoi se před pár dny objevila zajímavá výzva. Chcete TicWatch E3 zdarma? V tom případě máte teď jedinečnou příležitost. Hodinky TicWatch E3 jsou novinkou, která za cenu 199 EUR (asi 5 000 korun) nabízí (nejen) čipset Qualcomm Snapdragon 4100, díky kterému se jedná o ty vůbec nejlepší Wear OS hodinky v této cenové kategorii. Sami jsme je před nějakou dobou recenzovali. A co je tedy třeba k tomu, abyste získali hodinky zdarma udělat?

TicWatch E3 nyní získáte zdarma

Mobvoi si přichystal zajímavou nabídku pro zákazníky, kteří přemýšlejí o TicWatch E3. Pokud je zakoupíte přímo na oficiálním webu společnosti do 18. července, můžete získat své peníze zpět. Stačí splnit výzvu v podobě 21 dní dlouhého tréninku. Účastníci soutěže musí zveřejnit zapojení se do výzvy na svém Twitteru, kde bude přiložené video či fotografie o rozbalování hodinek. Následně je potřeba označit tři přátelé a také účet @Mobvoi_Official a použít hashtag #hiitchallengewithTicWatchE3.

Následně je potřeba každý den alespoň 20 minut cvičit HIIT – High Intensity při průměrné tepové frekvenci alespoň 130. Graf z aplikace následně musíte 21 dní každý den sdílet na svém Twitteru. Až výzva skončí, musíte napsat na oficiální účet zprávu, kde si ověří výsledek vaší výzvy. Cashback vám firma vrátí maximálně do měsíce. Pokud se chcete dozvědět podrobnější informace a veškeré podmínky této challenge, navštivte oficiální web firmy Mobvoi.

Zkusíte získat tyto hodinky zdarma?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (2)